امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 فروردين 1400 - 08:25

اتحادخبر: مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز در ماه مبارک رمضان ۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی ، مذهبی رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره‌ استانی ملی و فراملی پخش می‌کند.

اتحادخبر: مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز در ماه مبارک رمضان ۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی ، مذهبی رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره‌ استانی ملی و فراملی پخش می‌کند.

صدا و سیمای بوشهر ۵۰ هزار دقیقه برنامه ویژه رمضان به روی آنتن می‌برد

به گزارش ایرنا، سید حسین ناظر  در آیین رونمایی از رونمایی از ۵۰ هزار دقیقه ویژه برنامه‌های ماه رمضان افزود: از این تعداد ویژه برنامه ماه مبارک رمضان ۳۳ هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، ۱۵ هزار دقیقه در تلویزیون و ۲ هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی آماده پخش است.

 

وی اضافه کرد: امسال برای نخستین بار برنامه تلویزیونی ترنم وحی که شامل مسابقه قرآنی ویژه خواهران و برادران کانون‌ها و موسسه‌های قرآنی است با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهیه و آماده پخش در ماه مبارک رمضان است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر اعلام کرد: امسال برای دومین سال پیاپی مراسم ترتیل خوانی و جزء خوانی قرآن کریم در قالب ویژه برنامه نوای ملکوتی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و بدون حضور مردم پخش می‌شود.

وی عنوان کرد: این مراسم قبل از افطار از محل حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و بعد از سحر از محل امامزاده محمد باقر (ع) به صورت زنده از رادیو و تلوزیون پخش می‌شود.

 

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز در ارتباطی تصویری با این آیین گفت: رسالت رسانه ارائه فضیلت‌های ماه رمضان به دیگران است و ساخت برنامه‌های با کیفیت و مخاطب پسند در صداوسیمای مرکز بوشهر می‌تواند فضای ملی را تحت تاثیر قرار دهد.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری افزود: با توجه به شیوع گسترده بیماری کووید ۱۹، لازم است در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان حفظ سلامت مردم و رفع مشکلات اقتصادی در اولویت قرارگیرد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 7 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 23 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...