امروز: جمعه 28 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1398 - 13:33
در آیین افتتاح خانه جوان برازجان:

اتحاد خبر: آیین افتتاح خانه جوان با حضور نماینده دشتستان، سرپرست فرمانداری دشتستان، رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان، رییس شورای شهر برازجان و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه پیش از ظهر شنبه 31 فروردین ماه برگزار شد. به گزارش «اتحاد خبر»؛ نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان نقش تأثیرگذاری در ...

اتحاد خبر: آیین افتتاح خانه جوان با حضور نماینده دشتستان، سرپرست فرمانداری دشتستان، رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان، رییس شورای شهر برازجان و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه پیش از ظهر شنبه 31 فروردین ماه برگزار شد.

 

به گزارش «اتحاد خبر»؛ نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جوانان نقش تأثیرگذاری در پیشرفت و توسعه کشور در حوزه های مختلف دارند.

 

سعادت: نگاه مسئولان به جوانان معطوف باشد

 

محمدباقر سعادت با اشاره به اهمیت حضور جوانان در عرصه های مختلف گفت: برای رشد و تعالی هر جامعه ای باید نگاه مسئولان به جوانان معطوف باشد.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت شان و منزلت جوانان، افزود: مکانی که امروز شاهد بهره برداری از آن هستیم، قطعا برای جوانان فضای مناسبی نیست اما همین که در فضایی دور هم جمع شوند و در تصمیم سازی های شهرستان، استان و کشور کمک نمایند.

 

نماینده دشتستان تصریح کرد: ما نیز آنچه که در توان داریم را برای رشد و پیشرفت جوانان دریغ نخواهیم کرد.

 

لقمان زاده: با وجود تمام کاستی ها فقط به رشد و پیشرفت جوانان فکر می کنیم


سرپرست فرمانداری دشتستان با بیان اینکه در بدو ورود متوجه کاستی ها شده ایم، گفت: با وجود تمام کاستی ها فقط به رشد و پیشرفت جوانان فکر می کنیم و امیدواریم که بتوانیم به تدریج این مکان را برای جوانان که صاحبان اصلی آن هستند آماده سازی نماییم. 

جواد لقمان زاده با اشاره به طولانی شدن پروسه تحویل خانه جوان عنوان کرد: ما تمام تلاش خود را در راستای تجهیز هر چه سریعتر این خانه و تبدیل آن به یک مکان مناسب برای حضور و فعالیت جوانان خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: قطعا برای هر مجموعه ای مدیریت لازم است و در حال حاضر تصمیم ما این است که با توجه به شرایط موجود، آقای محمدحسین زاهدی فرد به عنوان نماینده اداره ورزش و جوانان دشتستان و آقای حامد گرگین، به نمایندگی از سمن ها خانه جوان را مدیریت نمایند.

 

کمارج: به زودی امکانات و تجهیزات خانه جوان فراهم خواهد شد

 

رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان گفت: امید دارم که در سال جدید قدم های خوبی برای جوانان شهر و دیارمان برداریم.

 

علی کمارج افزود: قطعا همگی ما خواستار ساماندهی خانه ی جوان هستیم که به زودی و در اردیبهشت ماه تجهیزات آن فراهم خواهد شد.

وی تصریح کرد: با توجه به حضور قشر جوان در این مکان باید بهترین ها را آماده نماییم، چرا که جوانان ما لایق و سزاوار بهترین ها هستند.

 

رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان با اشاره به حساسیت های موجود بر روی خانه ی جوان، گفت: ما همواره امکانات خیلی خوبی در اختیار سمن ها و جوانان فعال قرار داده ایم ولی چون سند اینجا به نام خانه جوان زده شده متعلق به خود جوانان است.

 

کمارج خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک و همفکری هم بتوانیم شاهد تکمیل این پروژه باشیم تا یک بستر مناسب برای حضور جوانان فراهم شود.

 

تصاویر اختصاصی اتحاد خبر از آیین افتتاح خانه جوان برازجان با حضور مسئولین دشتستانکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین