امروز: شنبه 05 فروردين 1396
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحادخبرـ قاسم تنگسیرنژاد*: در پاسخ به این سوال که کمدی از کجا ناشی شده و چرا انسان، از خنده ی ناشی از آن لذت می برد، نظرات مختلفی مطرح شده است. از الکساندر بین گرفته تا امانوئل کانت، هربرت اسپنسر و زیگموند فروید. اما فردریش نیچه نظر متفاوت و کاملتری دارد. به زعم نیچه «اگر ما به سرگذشت بشر بیندیشیم و او را در چندین هزار سال پیش، در وحشت آباد....

ارسال شده حدود 6 ساعت پيش در فرهنگ و هنر ، بازديد: 66 - نظر (0)

اتحادخبر: سواحل خلیج همیشه فارس در استان بوشهر دارای تنوع فراوان از لحاظ نوع خاک و جنس سنگ، می باشد.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 261 - نظر (0)

اتحادخبر: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با توجه به اعلام ممنوعیت تردد با موتورسیکلت در جاده‌های استان بوشهر متاسفانه ۲ راکب و ترک‌نشین موتورسیکلت در جاده ساحلی دلوار به دیر در برخورد با وانت پیکان جان باختند.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 181 - نظر (0)

اتحادخبر: رئیس پلیس شهرستان بوشهر گفت: باند حرفه‌ای سرقت منازل در بوشهر که با خودرو ماکسیما پلاک سرقتی اقدام به سرقت منازل می‌کرد در دام پلیس بوشهر گرفتار شد.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 154 - نظر (0)

اتحادخبر: شایعاتی منتشر شد مبنی براینکه حکم کسر6 امتیاز از باشگاه پرسپولیس قطعی شده و حتی گفته می شد که بازیکنان پرسپولیس هم از آن با خبر هستند با این همه باشگاه پرسپولیس هرگونه کسر امتیاز را تکذیب کرد.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در ورزش ، بازديد: 138 - نظر (0)

اتحادخبر: محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت گفت: سال گذشته دولت با کسری بودجه مواجه نشد و منابع بودجه از طریق درآمدهای نفتی، مالیاتی، حقوق گمرگی و واگذاری دارایی های مالی و اوراق محقق شد.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در سیاست ، بازديد: 134 - نظر (0)

اتحادخبر: همان‌طور که می‌دانید چروک شدن پوست یک تحول طبیعی است که به مرور زمان و در نتیجه‌ی افزایش سن رخ می‌دهد. معمولا بزرگ‌ترین دغدغه‌ی افراد، بخصوص خانم‌ها، است که فرمولی طلایی برای جوان ماندن پوست صورت خود پیدا کنند و طراوت و شادابی دوران جوانی‌شان را حفظ کنند.

ارسال شده حدود 16 ساعت پيش در گوناگون ، بازديد: 155 - نظر (0)

اتحادخبر: همین که نکاح یا ازدواجی از منظر قانونی و شرعی به درستی واقع شد، به دنبال خود حقوق و تکالیفی را برای زوجین ایجاد می‌کند.

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در جامعه ، بازديد: 150 - نظر (0)

اتحادخبر: بارش باران گل آلود در ظهر روز پنجشنبه ، شهروندان و مسافران نوروزی را در کلانشهر اهواز غافلگیر کرد.

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در استان خوزستان ، بازديد: 142 - نظر (0)

اتحادخبر: تحلیل مجله گلوبال فاینانس نشان می‌دهد کشورهای آفریقایی در میان فقیرترین کشورهای جهان قرار دارند.

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در ایران و جهان ، بازديد: 145 - نظر (0)

اتحادخبر: فرماندار و رئیس ستاد خدمات سفر گناوه گفت: از ابتدای هفته تا چهارشنبه جاری 300 هزار مسافر نوروزی وارد این شهرستان شدند.

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 138 - نظر (0)
اتحادخبر: در این حادثه امیرعلی بیات کودک پنج ساله مشهدی در اثر ضربه وارد شده به سر جان خود را از دست داد. بر اثر برخورد دو قایق تفریحی در نزدیکی اسکله کندالو در قشم، دو تن زخمی و یک کودک ۵ ساله کشته شد.
ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در استان هرمزگان ، بازديد: 100 - نظر (0)
اتحادخبر: تیم ملی ایران با شکستی که ازبکستان و کره جنوبی متحمل شدند فرصت پیدا کرد که در بازی با قطر فاصله اش را با کره جنوبی به 5 امتیاز و ازبکستان به 4 امتیاز برسانند.
ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در ورزش ، بازديد: 99 - نظر (0)

اتحادخبر: در هفته هفتم رقابت ها ایران مقابل تیم مارچلو لیپی قرار می گیرد . مردی که فقط می تواند 6 فیلم از بازی های یک سال گذشته تیم ملی را ببیند که هیچ شباهتی به هم ندارند. تیم هایی که درآن از 21 بازیکن استفاده شده و 4 سیستم متفاوت داشته اند. تیم هایی بدون شباهت به هیچ تیمی در آسیا و البته جهان.

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در ورزش ، بازديد: 98 - نظر (0)

فال روزانه جمعه 4 فروردین 1396

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در گوناگون ، بازديد: 102 - نظر (0)

اتحادخبرـ اسماعیل حسام مقدم*: در این مقاله، تاریخ استبداد در جوامع عبوس با نشانه رفتن ذهنیت افراد و گروه‌ها، آنان را در وضعیت روانی پارانوئید(سوءظن) و فوبیا(هراس)وار - چه از خود و چه از دیگری- فرو برده و بر همین اساس، به بازتولید و بازآفرینی مفاهیم مسلط خود در روابط ساختارین «تاریخی ـ جغرافیایی» این جوامع پرداخته است. ساختار و پیکربندی «تاریخی»‌ای...

ارسال شده حدود 17 ساعت پيش در فرهنگ و هنر ، بازديد: 135 - نظر (0)

اتحادخبر ـ احمد قائمی: از آن زمان که بزرگان ما آوای کوچ سر دادند و رفتند زمان به سرعت گذشت و اکنون پیمانه فاصله ها به حدود سی رسیده است. اگر اعتراف به اشتباه شجاعت محسوب شود  اعتراف می کنم که چون از درک این بزرگان ناتوان و عاجز بودیم  در حقشان فروتنی و خاکساری نکردیم و در مغاک ناسپاسی و قدر ناشناسی دفنشان کردیم ...

ارسال شده 1 روز پيش در استان بوشهر ، بازديد: 268 - نظر (0)
اتحادخبر: مدیرعامل انجمن گردشگران دشتستان از برگزاری جشن «نوروزگاه 96» در پنجمین روز از فصل بهار در کاروانسرای مشیرالملک «دژ» برازجان خبر داد.

ارسال شده 1 روز پيش در استان بوشهر ، بازديد: 372 - نظر (0)

اتحادخبر: دونفر از عوامل درگیری پشت اداره برق" چغادک" که منجر به فوت جوان 22ساله ای شده بود دستگیر شدند.

ارسال شده 1 روز پيش در استان بوشهر ، بازديد: 268 - نظر (0)

اتحادخبر- محمدرضا کمالی نژاد: مدت ها بود افزایش افاغنه در بازارهای روز و فصلی برازجان ذهنم را به خود مشغول کرده بود و دوست داشتم مطلبی بنویسم که شاید تلنگری باشد به مردم و مسولین. مشکلات زیادی در جامعه نمود کرده است و حضور متکدیان که غالبا اهل کشور پاکستان هستند و گسترش افاغنه غیر قانونی در بازارها از جمله آنهاست. با یک...

ارسال شده 1 روز پيش در حرف‌های شما ، بازديد: 100 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 3639 | 3640 | 3641

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین