امروز: دوشنبه 02 اسفند 1395
    طراحی سایت خبری
جستجو:

اتحاد خبر:گرامی داشت سالروز شهادت غضنفر السلطنه برازجانی

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 69 - نظر (0)

اتحاد خبر:عکس منتشر نشده‌ای از دعا کردن مردم برای سلامتی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در بهمن ١٣٥٨را مشاهده می‌کنید.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در ایران و جهان ، بازديد: 17 - نظر (0)

اتحاد خبر: درهفته بیست و پنجم رقابت‌های فوتبال باشگاه‌های دسته اول ایران جوان‌ بوشهر میزبان تیم خیبر خرم‌آباد بود که با این باخت تیم میزبان در مرز سقوط قرار گرفت.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در ورزش ، بازديد: 19 - نظر (0)

اتحاد خبر: مرحله نخست مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی 'ایثار' بوشهر روز دوشنبه در آیینی با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران، نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه و استاندار بوشهر به بهره برداری رسید.

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 35 - نظر (0)

اتحاد خبر:معاون رئیس جمهوری گفت: در دولت تدبیر و امید 38 هزار و 500 میلیارد ریال معوقات ایثارگران مربوط به سالهای 1376 تا 1390 پرداخت شد.حجت الاسلام محمد علی شهیدی محلاتی روز دوشنبه در آیین افتتاح فاز نخست مجتمع توانبخشی، ورزشی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر افزود: در زمان حاضر نیز بخشی از معوقه های سالهای...

ارسال شده حدود 1 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 29 - نظر (0)

اتحادخبر: عمارت گلشن بوشهر بنایی مربوط به دوره قاجاریه است و در خیابان ساحلی محله بهبهانی واقع شده است.

ارسال شده حدود 6 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 80 - نظر (0)

 اتحاد خبر: این مسابقات که در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی در اهواز با نام مسابقات ملی رباتیک کارون برگزار شد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان(برازجانن) توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

ارسال شده حدود 6 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 91 - نظر (0)

اتحادخبر: رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: بارندگی‌های اخیر و به راه افتادن سیل قیمت انواع میوه و صیفی به ویژه گوجه فرنگی را در بازار میوه و تره بار افزایش داد.

ارسال شده حدود 8 ساعت پيش در اقتصاد ، بازديد: 59 - نظر (0)

اتحادخبر: طرح حذف دفترچه‌های بیمه کاغذی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی به صورت جدی از دو سال گذشته کلید خورد و اکنون مردم می‌توانند بدون همراه داشتن دفترچه بیمه به بیمارستانها و مراکز درمانی تامین اجتماعی 19 استان مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند.

ارسال شده حدود 8 ساعت پيش در جامعه ، بازديد: 64 - نظر (0)

اتحادخبر: رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر گفت: مسابقات بین المللی قایقرانی از پنجم اسفندماه سال جاری در دهکده گردشگری بوشهر برگزار خواهد شد.

ارسال شده حدود 8 ساعت پيش در ورزش ، بازديد: 39 - نظر (0)

اتحادخبر: سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: به منظور تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان و مسافرین نوروزی، فعالیت‌های بهداشت محیط شهرستان بوشهر تشدید می‌شود.

ارسال شده حدود 8 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 46 - نظر (0)

اتحاد خبر: جلسه شورای شهر برازجان با موضوع انتخاب شهردار صبح امروز (دوم اسفند ماه) در حالی برگزار شد که زمان قانونی برای انتخاب شهردار پایان یافته و دوره سرپرستی نیز به پایان مهلت مقرر خود رسیده است. به گزارش اتحاد خبر، جلسه شورای شهر با حضور 8 تن از اعضا با آرامش برگزار شد و طی این جلسه مقرر شد شورای شهر حداکثر تا پایان ماه جاری (اسفند ماه) نسبت به تشکیل ...

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 213 - نظر (5)

اتحادخبر: مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به وضعیت نامناسب آب و هوایی و کاهش دید در روز گذشته، گفت: هفت نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ پهلودهی شدند. سید پیروز موسوی اظهار کرد: روز گذشته در پایانه نفتی خارگ در بدترین شرایط آب و هوایی و دید کم تیم عملیات و فنی پایانه نفتی خارگ موفق به پهلودهی ۷ نفتکش پهن‌پیکر شد...

ارسال شده حدود 9 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 65 - نظر (0)

اتحادخبر: بارش باران های سیل آسای هفته پیش در استان بوشهر باعث تخریب بسیاری از زیر ساخت های استان شد. در این بین قبرستان بهشت اکبر شهر اهرم نیز دچار آسیب هایی شد.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 143 - نظر (0)

اتحادخبر: معاون اداری و مالی کمیته امداد امام خمینی(ره)کشور یکشنبه شب در آیینی از زن سرپرست خانوار برازجانی بخاطر تربیت 6 فرزند تحصلیکرده، تجلیل کرد.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 196 - نظر (0)

اتحادخبر: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: سیلاب دو روز گذشته 430 میلیارد ریال به جاده های این استان خسارت وارد کرد. شد.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 50 - نظر (0)

اتحادخبر: معاون استاندار بوشهر گفت: آمارها نشان می دهد که سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در استان رشد ۵۷ درصدی داشته است.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 55 - نظر (0)

اتحادخبر: معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهرگفت: ۶۵ هکتار از اراضی شهرستان دشتستان به کشت گل گلایول اختصاص یافته که از این میزان ۶ میلیون شاخه گل برداشت می‌شود.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 89 - نظر (0)

اتحادخبر: معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در جریان بارندگی‌های اخیر و بر اساس برآورد اولیه ۱۹۳ میلیارد تومان به تاسیسات برقرسانی، آبرسانی، گازرسانی و مخابرات خسارت وارد شد.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در استان بوشهر ، بازديد: 44 - نظر (0)

اتحادخبر: این روزها بانک ها از جریمه دیرکرد مشتریان روزگار خود را سپری می کنند. بررسی آخرین صورت های مالی بانک تجارت نشان می دهد که این بانک بیش از 54 درصد کل درآمد خود را مدیون جریمه دیرکرد است.

ارسال شده حدود 10 ساعت پيش در اقتصاد ، بازديد: 47 - نظر (0)
صفحات: 1 | 2 | 3 | ... | 3584 | 3585 | 3586

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین