امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 13 ارديبهشت 1400 - 08:50
رئیس اتاق بازرگانی بوشهر مطرح کرد؛

اتحادخبر: رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: صادرکنندگان بوشهری از طولانی بودن فرآیند تشریفات گمرکی در قطر اعتراض دارند.

اتحادخبر: رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: صادرکنندگان بوشهری از طولانی بودن فرآیند تشریفات گمرکی در قطر اعتراض دارند.

نارضایتی صادرکنندگان بوشهری از طولانی بودن تشریفات گمرکی در قطر

به گزارش مهر؛ خورشید گزدرازی اظهار داشت: کوتاه کردن و شتاب بخشی فرآیند تشریفات گمرکی صادرکنندگان بوشهری در گمرک قطر ضروری است.

 

وی تصریح کرد: هم‌اکنون انجام فرآیند تشریفات گمرکی صادرکنندگان استان بوشهر در گمرک کشور قطر بسیار طولانی و فرسایشی است.

 

گزدرازی اضافه کرد: مسئولان مربوطه برای کوتاه کردن و شتاب بخشی فرآیند تشریفات گمرکی صادرکنندگان بوشهری در گمرک قطر پیگیری لازم را انجام دهند.

 

و ی افزود: صادرکنندگان کالا از بندر دیر نسبت به طولانی شدن فرآیند تشریفات گمرکی در بندر الرویس قطر اعتراض‌های دارند که انتظار است مسئولان استان با استفاده از ظرفیت قانونی برای حل این مشکل تلاش کنند.

 

گزدرازی اضافه کرد: بنادر قطر در چند سال اخیر یکی از ظرفیت‌های صادراتی استان بوشهر است که باید تسهیل سازی لازم پیرامون آن صورت گیرد.

 

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر اضافه کرد: در سال ۹۹ میزان صادرات استان بوشهر به قطر متأثر از طولانی بودن تشریفات گمرکی اندکی کاهش داشت.

 

وی افزود: در زمان حاضر بسیاری از صاحبان کالاها به دلیل دستورالعمل جدیدی در ارتباط با کارت‌های بازرگانی صادره با موضوع سقف و سابقه به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌ها با مشکل روبرو شده‌اند که با ادامه این وضعیت در آینده نزدیک انبوهی از کالاها در گمرک‌ها رسوب می‌شود که باید نسبت به آن چاره‌اندیشی مناسبی صورت گیرد.

 

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر خاطرنشان کرد: همه کسب‌وکارها دچار آسیب‌هایی جدی با توجه به همه محدودیت‌ها، مشکلات و تحریم‌های ظالمانه و بیماری کرونا شده‌اند و بخش‌های مختلف با موجی از بیکاری و تبعات سو آن درگیر هستند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 5 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 21 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد حدود 23 ساعت قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...