امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1400 - 10:49
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس:

اتحادخبر:  معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس با بیان اینکه تاکنون ۲۲ هزار و ۵۳۸ در طرح مسکن اقدام ملی در استان نام نویسی کرده‌اند، گفت: مسکن اقدام ملی فرصتی برای تامین مسکن متناسب با سطوح درآمدی متقاضیان است که با حمایت دولت و با مشارکت بنیاد مسکن و بهره گیری از آورده متقاضیان ساخته می‌شود.

اتحادخبر:  معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس با بیان اینکه تاکنون ۲۲ هزار و ۵۳۸ در طرح مسکن اقدام ملی در استان نام نویسی کرده‌اند، گفت: مسکن اقدام ملی فرصتی برای تامین مسکن متناسب با سطوح درآمدی متقاضیان است که با حمایت دولت و با مشارکت بنیاد مسکن و بهره گیری از آورده متقاضیان ساخته می‌شود.

بیش از ۲۲ هزار نفر در فارس برای طرح مسکن اقدام ملی ثبت نام کرده اند

به گزارش ایسنا؛ محمدرسول پروری اظهار کرد: با بررسی تقاضاهای ثبت شده در این طرح تا کنون تقاضای ۶ هزار و ۱۲۱ نفر به تایید نهایی رسیده است ، و برای ۴ هزار و ۶۱ تقاضا زمین مناسب تامین شده است.

 

به گزارش ایسنا به نقل از بنیاد مسکن فارس با بیان اینکه تامین زمین مناسب و بدون معارض از جمله اقدامات مهم دولت در حمایت از این طرح است، گفت: طرح اقدام ملی در استان فارس و به ویژه در شهرستان‌های جنوبی اسن استان با استقبال کم نظیر شهروندان مواجه شد و فارس دراین زمینه یک شاخص در سطح کشور به ثبت رساند.

 

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن فارس اضافه کرد: ۳ هزار و ۴۹۵ متقاضی دراین طرح واریز وجه داشته‌اند و از میان پروژه های موجود سه هزار و ۱۱۴ واحد مسکونی به متقاضیان اختصاص یافته است. مبلغ آورده متقاضیان در این طرح نیز یک میلیون و ۴۷۳ میلیون ریال است .

 

پروری با بیان اینکه بنیاد مسکن موضوع گرفتن پرونده و تامین زیر ساخت‌ها را در طرح مسکن اقدام ملی با جدیت دنبال می‌کند، افزود: تاکنون ۲۹۹ پروانه ساخت در طرح اقدام ملی صادر شده و ۲۸۳ واحد کار ساخت را اغاز کرده و در مرحله پی کنی هستند ، برای ۲۸۳ واحد نیز اسکلت و ریز ساخت به اتمام رسیده است.

او خاطرنشان کرد: بر اساس آمار موجود عملیات اجرایی ۶ هزار و ۱۸۶ واحد مسکن ملی تحت مسئولیت بنیاد مسکن در کشور آغاز شده و به دلیل شروع از نیمه دوم سال، افتتاح آنها تا پایان ۱۴۰۰ به طول می‌انجامد. تازه‌ترین آمار حاکی از افتتاح حساب ۵۱ هزار و ۶۹۷ واحد دراین طرح  دارد که از این تعداد ۴۶ هزار و ۳۹۱ مورد، وجوه اولیه خود را که ۴۰ میلیون تومان بوده، واریز کرده‌اند.

 

پروری یادآور شد: پروژه‌هایی که ساخت آن آغاز شده تاکنون ۶ هزار و ۱۸۶ واحد حدود ۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اما پیشرفت عملیاتی آنها بیشتر است. در این طرح‌ها مقدمات انجام کار نظیر دریافت پروانه، تهیه طرح، ثبت بانک و قرارداد بانک انجام شده است که حدود ۱۲ درصد است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 9 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م 1 روز قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...