امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 فروردين 1400 - 13:34
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر :

اتحاد خبر:سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پویش در خانه ماندن طرح نسیم 19جهت ارسال دارو به بیماران مزمن همچنان ادامه دارد.دکتر سید جواد رکاب پور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت :به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پویش در خانه ماندن طرح نسیم 19جهت ارسال دارو ...

اتحاد خبر:دکتر سید جواد رکاب پور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت :به منظور کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پویش در خانه ماندن طرح نسیم 19جهت ارسال دارو به بیماران مزمن همچنان ادامه دارد.

 


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ؛دکتر رکاب پور گفت: در استان بوشهر 24 هزار بیمار دارای پرونده بیماری مزمن چون دیابت ،فشارخون ،بیماری های قلبی و عروقی و اعصاب و روان داریم که 5 هزار و 500 نفر از آن ها مربوط به شهرستان بوشهر و بقیه مربوط به دیگر شهرستان هاست .
  وی افزود : مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر به منظور حفظ سلامت این عده ،طرح نسیم 19 را به صورت پایلوت، فروردین سال گذشته در شهرستان بوشهر و با محوریت پلی کلینیک تخصصی مبعث اجرا و در ادامه سایر شهرستانها نیز از اجرای این طرح بهره مند شدند.


 

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت : با اجرای این طرح دیگر نیازی نیست این بیماران برای تامین دارو به مراکز درمانی مراجعه کنند بلکه کادر درمان خود به درب منازل بیماران رفته و ضمن تب سنجی و اندازه گیری فشارخون ، به طور رایگان دارو را تحویل می دهند .
دکتر رکاب پور ادامه داد : این طرح با شیوع ویروس کرونا اجرایی شده و در صورت موفق بودن ،پس از رفع  کرونا هم ادامه می یابد.
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی بوشهر گفت:با توجه به تغییر شماره ارسال پیامک به شماره 50001422100256جهت اعلام نیاز دارویی بیماران مزمن در شهرستان بوشهر این دسته از بیمه شدگان عزیز تامین اجتماعی می توانند مشکلات احتمالی در دریافت دارو را با شماره 33341741به واحد روابط عمومی مدیریت درمان اعلام نمایند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1400/01/25 - 13:50
0
0
‏نتانیاهو بعد از حمله به تاسیسات نطنز گفته فرصتی که الآن در اختیارمون هست ممکنه بعداً نباشه!
نتانیاهو: اصلاحات سرمایه اسرائیل است!

ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 7 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 23 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...