امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 اسفند 1399 - 09:24
طی جلسه ای در دفتر هیئت همگانی استان بوشهر صورت گرفت:

اتحاد خبر:صبح روز چهارشنبه  27 اسفند 99 جلسه ای در محل دفتر هیئت همگانی استان و با حضور ریاست هیئت و سایر اعضا برگزار گردید .در این جلسه محمدحسین زاهدی فرد ضمن تقدیر و تشکر از همه عوامل لیگ تندرستی کسب مقام چهارم نخستین دوره لیگ تندرستی از بین ۳۲ هیئت همگانی کشور را توسط استان بوشهر که با همت و اراده و زحمات و همراهی...

اتحاد خبر:صبح روز چهارشنبه  27 اسفند 99 جلسه ای در محل دفتر هیئت همگانی استان و با حضور ریاست هیئت و سایر اعضا برگزار گردید .

 


در این جلسه محمدحسین زاهدی فرد ضمن تقدیر و تشکر از همه عوامل لیگ تندرستی کسب مقام چهارم نخستین دوره لیگ تندرستی از بین ۳۲ هیئت همگانی کشور را توسط استان بوشهر که با همت و اراده و زحمات و همراهی ارزنده مردم شریف و نجیب استان بوشهر بدست آمد را تبریک عرض نمود و مجموعه هیئت همگانی استان را دارای طرح و برنامه متنوع در دوره جدید دانست که با تعامل و همکاری همه عوامل در صدد طراحی و اجرای برنامه های متنوع در جهت تحرک  و شور و نشاط و شادابی هر چه بیشتر مردم در سال آتی هستیم .
ایشان بر اهمیت و ضرورت برنامه محوری در همه هیئت های شهرستانی و نیز کمیته های استان تاکید نمود و خواستار اهتمام جدی همه عوامل بر اجرای دقیق دستورالعمل ها و برنامه های ابلاغی شدند.  
در ادامه اعضا شرکت کننده به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان نیز اعضا هیئت رئیسه هیئت ورزشهای  همگانی استان بوشهر به شرح زیر معرفی و احکام خود را دریافت نمودند

۱) محمد حسین زاهدی فرد (رئیس هیئت )
۲)یلدا عبداله زاده ( نائب رئیس هییت)
۳) کرامت اله شولی فرد( دبیر هییت )
۴) یوسف اطمینان ( نماینده هییت های شهرستانی)
۵) ابراهیم آخوندزاده(خزانه دار)
۶) سمیه حاجی زاده ( کارشناس)
۷) زبیده کاظمی ( کارشناس )

 

در این جلسه همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های چندین ساله خانم ها کاظمی و حاجی زاده مسوولین هیئت های همگانی شهرستان های دیر و کنگان،
آقای جلیل شعرانی بعنوان رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان دیر و آقای جواد پرهیز بعنوان سرپرست هیئت ورزشهای همگانی شهرستان کنگان در دوره جدید با حکم زاهدی فرد منصوب شدند .

همچنین یوسف اطمینان برای سومین دوره متوالی بعنوان رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان دشتستان با پیشنهاد علی محمد کمارج حاجی رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان و حکم زاهدی فرد رئیس هیئت همگانی استان بوشهر منصوب گردید.  در ادامه نیز آقایان علی احمدی ، یاسین احمدی و خانم فاله به ترتیب بعنوان رئیس، دبیر و نایب رئیس کمیته مینی فوتبال هیئت ورزشهای همگانی بوشهر منصوب شدند .

و آخرین بخش از این برنامه نیز تقدیر و تشکر از مدیران  و عوامل اجرایی لیگ تندرستی استان بوشهر بود که با حکم تقدیر رئیس فدراسیون همگانی و معاون وزیر ورزش به سبب کسب عنوان چهارم در لیگ تندرستی و نیز کسب عنوان دوازدهمی شهرستان بوشهر در بین شهرهای کشور بود که از غلامرضا احمدی رئیس هیئت همگانی شهرستان بوشهر ، سیده مریم هاشمی مدیر اجرایی لیگ تندرستی و خانم مظفری و مهدی بارونی اعضا و عوامل لیگ تندرستی تقدیر و تجلیل گردید .


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 5 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 21 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد حدود 23 ساعت قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 4 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...