امروز: دوشنبه 07 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 17 ارديبهشت 1402 - 12:27
مدیرکل دفتر امور سیاسی استانداری بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهرگفت: مدیران در بین مردم حضور داشته باشند و اجازه ندهند دشمن از غفلت ما سوء استفاده کند.

اتحادخبر: مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهرگفت: مدیران در بین مردم حضور داشته باشند و اجازه ندهند دشمن از غفلت ما سوء استفاده کند.

مدیران در بین مردم حضور داشته باشند/ تقویت وحدت در استان بوشهر

به گزارش مهر، سعید حیدری صبح یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با دستور کار تکریم و معارفه بخشدار مرکزی این شهرستان اظهار داشت: در دهه پنجم عمر پربرکت نظام مقدس اسلامی، شاهد رشد اقتدار جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد و مؤلفه‌های ملی، منطقه‌ای و بین المللی هستیم.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: به برکت انسجام حاکمیتی در جمهوری اسلامی و تأثیرگذاری آن تحت زعامت و رهبری رهبر فرزانه انقلاب در تقابل با جبهه استکبار جهانی قرار گرفته‌ایم و لذا برای مهار قدرت جمهوری اسلامی ایران راهبردی را تحت عنوان «جنگ ترکیبی» در پیش گرفته‌اند.

وی بیان کرد: جنگ ترکیبی عبارت از یک راهبرد دفاعی آمیخته به جنگ سیاسی، کلاسیک، نامنظم، مجازی، خبررسانی جعلی، دیپلماسی، جنگ دادگاهی، مداخله در انتخابات کشور، برهم زدن بافت جمعیتی، مهاجرپذیری، یورش فرهنگی، ایجاد تضاد دینی و تمامی روش‌هایی که می‌تواند به طور همزمان یا به تناوب یک کشور را به عنوان هدف درگیر و آن را ناتوان و ناکارآمد کند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: دشمنان برای مهار قدرت انقلاب اسلامی بر نقطه هویت انقلاب اسلامی تکیه کردند و به این نتیجه رسیدند تا از این انقلاب هویت زدایی نکنند نمی‌توانند سطحی موردنظر خود برای مهار انقلاب اسلامی را در نظر بگیرند.

حیدری با اشاره به رویکردهای دشمنان در اجرای هویت زدایی از انقلاب اسلامی گفت: اگر تحلیل ما بر این است که حرکت‌ها و حوادث و رخدادهای سال گذشته در سطح کشور صرفاً مبتنی بر فوت مرحومه امینی بود این یک تحلیل اشتباه است.

وی اضافه کرد: دشمن در اجرای هویت زدایی در گام اول تلاش می‌کند تا در جامعه شبهه افکنی کند یعنی واقعه‌ای در کشور اتفاق افتاده را مورد واکاوی قرار می‌دهد و از چند منظر مانند جنسیت، قومیت، مذهب تجزیه و تحلیل و بر اساس آنها شبهه افکنی می‌کند و بر همین مبنا محتواهایی تولید و انتشار این محتواها را برای شبهه افکنی در پیش می‌گیرد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر یادآور شد: در اینجا نظام تلاش می‌کند تا این واقعه را از جهات مختلف بررسی و به جامعه پاسخ درستی بدهد اما دشمن به قدری موضوعات مختلف را با تکیه بر شکاف‌های ایجاد کرده طرح می‌کند تا فضای تردید در صداقت، اعتماد، موفقیت و امید مردم ایجاد کند و مردم را بی تفاوت کند.

وی گفت: در گام بعد تلاش می‌کنند این مسائل را برجسته کنند و به همین منظور حرکت می‌کنند تا نفرت را در جامعه پراکنده و تشدید کند در امر هویت زدایی به همین طریق حرکت می‌کند تا نافرمانی‌ها را در سطوح فردی در قالب چالش‌ها گسترده کند و نافرمانی‌های فردی را از خانواده تا حکومت در همه سطوح دنبال می‌کند.

مدیران در بین مردم حضور داشته باشند/ تقویت وحدت در استان بوشهر

دشمن به دنبال ایجاد تقابل امنیتی سیاسی و هرج و مرج در کشور

حیدری اضافه کرد: در حوادث اخیر دشمن به دنبال اختلافات قومیت گرایی و گسترش نافرمانی در جامعه در قالب چالش‌ها بود تا در آخر یک تقابل امنیتی و سیاسی ایجاد کند و مردم را در مقابل هم قرار دهد و اقتدار سیاسی و امنیتی کشور را خدشه کنند و در نهایت به سمت هرج و مرج اجتماعی حرکت کنند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: دشمنان برای هویت زایی در مسیری حرکت می‌کنند که زیرساخت ارتباطی را با تک تک افرادی که در جامعه هدف هستند ایجاد کنند و لذا گام اول توسعه اینترنت است و لذا اگر اینترنت بستری محدود می‌شود، اینترنت فراگیر و گسترده را در سراسر دنیا فراگیر می‌کنند تا با فرد فرد جامعه ارتباط رفته و پیام‌های خود را به افراد منتقل کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: برنامه دشمن در گام بعد تبلیغ لذت گرایی و سبک زندگی غربی و شبکه سازی از طریق اراذل و اوباش حتی از مهدکودک‌ها و مدارس و تولید هیجان از طریق مختلف مانند تولید بازی‌های اینترنتی و هدایت خشونت به سمت طرفداران نظام و حاکمیت و معرفی لیدرهای داخلی است.

تصویرسازی منفی دشمن علیه نظام اسلامی

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: دشمنان با یک تصویر سازی منفی علیه جمهوری اسلامی ایران به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی و تردید در بین مردم هستند.

وی ادامه داد: در حوزه تصویرسازی باید تلاش شود تا به نحو مقتضی حق نظام ادا شود و حقایق بیان و برای مردم تبیین شود.

وی تاکید کرد: پس از آنکه با هوشیاری و حضور مردم و رهبری مدبرانه و حکیمانه و درایت امام خامنه ای نقشه دشمن در خیابان به ثمر ننشست، تلاش کردند جنگ اقتصادی را دامن بزنند و سپس درصدد افزایش فشارهای بین المللی بر مردم و جمهوری اسلامی ایران هستند.

حیدری بیان داشت: غربی‌ها بر علیه سپاه که در حوزه خدمت رسانی و محرومیت زدایی و سازندگی پیشرو است بیانیه و قطعنامه می‌نویسد و القابی را به این نهاد مقدس نسبت می‌دهد در حالی که خودشان پناهگاه افرادی هستند که دستشان به خون بیش از ۱۷ هزار زن و کودک ایرانی و انسان بیگناه آغشته است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر نیز با تداوم جنگ اقتصادی درصدد هستند که نگذارند جمهوری اسلامی ایران در وضعیت پایدار و باثبات قرار بگیرد.

وی بیان کرد: آخرین مرحله‌ای که دشمنان دنبال کردند بحث عفاف و حجاب است، در حالی که به صراحت اعلام می‌کنم جامعه ما نسبت به گذشته هم متدین‌تر و هم عفیف‌تر است.

حیدری ادامه داد: در حالی که دشمنان در همین ماه رمضان اذعان می‌کردند جامعه ایران به اعتقادات دینی پایبند نیست تصاویر مخابره شده از نماز عید فطر از مردان و زنان با ایمان و عفیف باور و پایبندی مردم ایران اسلامی به الزامات و باورهای دینی را دیدیم.

وی بیان کرد: هرگاه در فرهنگ شهادت طلبی مردم ایران تردید کردید، تشییع جنازه سردار دل‌ها را ببینید و هر گاه در پای بندی مردم به انقلاب تردید داشتید راهپیمایی میلیونی ۲۲ بهمن و ۱۳ آبان را بررسی کنید.

حیدری گفت: تمام تلاش و عزم دشمن برای حذف و سانسور اینگونه تصاویر است و اگر ما خدای ناخواسته به این امر کمک و اینها را اعلام نکنیم به خون شهدا خیانت کرده‌ایم.

مدیران در بین مردم حضور داشته باشند/ تقویت وحدت در استان بوشهر

مدیران نسبت به جهاد تبیین اهتمام ویژه داشته باشند

وی بر ضرورت جهاد تبیین تاکید کرد و افزود: امروز تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب وظیفه همه است و مسئولان باید به عنوان وظیفه اصلی و شرعی نسبت به تبین دستاوردها ی نظام و انقلاب اهتمام ورزیم و بی تفاوت نباشند.

وی گفت: اگر در جایی نظام را متهم کردند باید موضع بگیرید و این مواضع باید نسبت به آرمان‌های نظام و انقلاب که خون‌های زیادی پای آن ریخته شده شفاف باشد و تردید نکنید.

وی یادآور شد: تمام عزم و تلاش دولت سیزدهم بر کار کردن است و اما بهره‌برداری آن را کسان دیگری می‌کنند که از ناکارآمدی دولت صحبت می‌کنند و علی رغم تلاش دشمنان برای نادیده گرفتن خدمات دولت انتظار داریم مدیران نسبت به جهاد تبیین اهتمام ویژه داشته باشند.

حیدری اضافه کرد: دولت مردمی افتخار می‌کند که خادم مردم است و هر آنچه بین مردم و مسئولان حائل ایجاد می‌کند باید برداشته باشد لذا مدیران در بین مردم حضور داشته باشند و اجازه ندهند دشمن از غفلت ما سو استفاده کند.

وی بیان کرد: به عنوان یکی از راهبردهای دولت سیزدهم در بحث مردمی بودن است و باید مسئولان در این زمینه تلاش مضاعف داشته باشند که نمایان باشد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: مسئولان در بحث اولویت بندی کلان مسائل زیست بوم خود را احصا و دنبال کنند ولی نباید از مسائل خرد مردم نیز غافل شد.

وی تصریح کرد: موضوعات کوچک که با کمترین کار و هزینه انجام می‌شود در جهت رفع مشکلات مردم در امید افزایی مؤثر است و باید توجه شود.

مدیران در بین مردم حضور داشته باشند/ تقویت وحدت در استان بوشهر

حفظ وحدت و همدلی

وی با تاکید بر اهمیت حفظ وحدت و همدلی یادآور شد: وحدت به عنوان رمز اساسی در آهنگ توسعه و پیشرفت است و استاندار بوشهر نیز بر این امر تاکید فراوانی دارند و در هر جلسه‌ای حضور یافتند از وحدت و یک صدایی صحبت می‌کنند.

مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: آهنگ توسعه و پیشرفت در جایی که اختلاف وجود داشته باشد، آهنگی کند است یا وجود ندارد و لذا باید با حفظ وحدت و همدلی برای پیشرفت کشور و شهر خود گام برداریم.

وی اضافه کرد: اگر قرار است که شهرستان به سمت توسعه و تعالی و پیشرفت گام بردارد باید وحدت داشته باشد و وحدتت تمام مسئولان به عنوان رمز اساسی ی در کنار باید وجود داشته باشد.

در پایان این نشست از زحمات خدیجه دشتی بخشدار مرکزی سابق گناوه تقدیر و مهدی عباسی به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی معرفی شد.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • مسئولیت جدید شهردار اسبق سعدآباد با حکم استاندار بوشهر
 • جان باختن بانوی کوهنورد ۷۱ ساله دشتستانی
 • تعویض براکت و لامپ های قدیمی و نصب پروژکتورهای ال ای دی در بلوار انقلاب شهر آب پخش
 • تابلو «سفر بخیر» در بوشهر رونمایی شد
 • اعزام ۹۲۸ نفر بوشهری به سرزمین وحی
 • حفظ وحدت و انسجام نیاز ضروری کشور طی ماه‌های آینده است
 • پتروشیمی پردیس پیشتاز حفاظت از محیط زیست در كشور
 • بالغ‌بر ۱۲ میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خریداری شد
 • عناوین روزنامه‌های ورزشی امروز1403/03/05
 • اجرای طرح برخورد با ادمین تارنماهای برهم زنندگان امنیت روانی در بوشهر
 • از سال گذشته تا کنون تعداد ۱۴ کوچه آسفالت شده است
 • انتخابات آینده باید جایی برای وفاق و نشاط سیاسی در کشور باشد
 • پیشنهاد برای ثبت‌نام الکترونیکی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
 • کسب مقام اول انفرادی رشته تپانچه توسط بانوی تیرانداز دشتستانی در جام ولایت ویژه بانوان شرکت ملی نفت ایران
 • عناوین روزنامه‌های امروز1403/03/05
 • گزارش تصویری / مراسم عزاداری مردم برازجان در سوگ شهادت رییس جمهور
 • انتخابات ریاست جمهوری و یک چالش حقوقی برای کاندیدا شدن مخبر و قالیباف
 • اولین تصویر از پیکر رئیسی بعد از شهادت
 • نگاهی گذرا به کتاب تازه منتشر شدهٔ « مکتب بوشهر» اثر دکتر حمید اسدپور
 • مسئولیت جدید شهردار اسبق سعدآباد با حکم استاندار بوشهر
 • استاندار بوشهر: آثار مصوبات سفرهای شهید خدمت برای مردم این استان ماندگار است
 • قاتل جوان دشتستانی دستگیر شد
 • دردسرهای مواضع اعتدالی در فضای دوقطبی‌
 • پیام عضو شورای شهر برازجان به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر
 • سقف وام بانک‌ قرض‌الحسنه مهر ایران به ۴۰۰ میلیون تومان افزایش یافت
 • مراسم بزرگداشت شهادت رئیس جمهور و همراهانش در شرکت پتروشیمی پارس برگزار شد / تصاویر
 • جان باختن بانوی کوهنورد ۷۱ ساله دشتستانی
 • پیام تسلیت مدیرعامل پتروشیمی پردیس در پی شهادت حضرت آیت الله رئیسی
 • غرفه آریاساسول در نمایشگاه پلاست‌پل لهستان منتخب شد
 • مراسم بزرگداشت آیت الله رئیسی و شهدای خدمت در پتروشیمی پردیس
 • اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت به روایت دوربین اتحاد خبر
 • گزارش تصویری / آئین برافراشته شدن بزرگترین پرچم سبز رضوی در شهر برازجان
 • پادجم از مرحله بحرانی و بن‌بست سه ساله خارج شده است/ حذف سهمیه خوراک برخی پتروشیمی‌ها خیانت به سهامداری و سرمایه‌گذاری است
 • تصاویر اتحاد خبر از دومین روز بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
 • روز سوم نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت به روایت دوربین اتحاد خبر
 • پتروشیمی جم پیلن بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده پلی پروپیلن در کشور است
 • گزارش تصویری / مراسم عزاداری مردم برازجان در سوگ شهادت رییس جمهور
 • جوان رزومه دار بومی استان، مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر کنگان شد
 • ۸۰ درصد گاز کشور از استان بوشهر تامین می شود/ ۱۰۰درصد تجهیزات شبکه انتقال گاز ساخت داخل است
 • اعتراض اهالی به احداث پست فشار قوی برق در کوی آزادگان برازجان
 • از سختی های کار روابط عمومی ۲۴ ساعت آنلاین بودن است/ جایگاه روابط عمومی ها شناخته شده نیست
 • خیلی از معلمان در کنار شغل معلمی شغل دوم دارند/ من عاشق معلمی هستم
 • سرود پهلوانی در برازجان طنین افکند
 • عملیات احداث پارک بانوان برازجان آغاز شد
 • پیشرفت فیزیکی۹۵درصدی پارک شهید کشتکار/ دلیل عدم پیشرفت پروژه سالن شهید سلیمانی عدم تخصیص اعتبار است/ تا۲۰روز آینده خیابان ۵۰متری آسفالت ریزی می‌شود
 • .: سعدآباد 1 روز قبل گفت: چیزی که همه ی ...
 • .: شهروند 1 روز قبل گفت: درود بر دکتر سالاری ...
 • .: رها حدود 4 روز قبل گفت: آیاشیرمردی دلسوزوخدمتگزارمردم همتای شهیدبزرگوارمانپیدامیشودالله ...
 • .: منتظرالمهدی حدود 4 روز قبل گفت: حالا بدگویانش، تا قیامت ...
 • .: پروانه داربا حدود 6 روز قبل گفت: سلام ایران تسلیت. برازجان ...
 • .: از شبانکاره حدود 7 روز قبل گفت: جناب آقای فرماندار! در ...
 • .: مستمری بگیره مس حدود 7 روز قبل گفت: چرا اینقدر دروغ مگر ...
 • .: مرتضی از آبپخش حدود 7 روز قبل گفت: چهار پروژه تور رسانه ...
 • .: صدرالله حدود 8 روز قبل گفت: سلام فکری بحال خیابان ...
 • .: جواد رزمجو حدود 8 روز قبل گفت: گل بی خار میسر ...