امروز: يکشنبه 30 دي 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 ارديبهشت 1397 - 16:56
بمناسبت روز بیماری های خاص و صعب العلاج؛

اتحاد خبر:فرماندار دشتستان ومعاونین وی با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، سرپرست بیمارستان شهید گنجی صبح امروز از بخش های بیماری های خاص بیمارستان 17 شهریور برازجان بازدید کردند.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ فرماندار دشتستان با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، کم کردن ...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:فرماندار دشتستان ومعاونین وی با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، سرپرست بیمارستان شهید گنجی صبح امروز از بخش های بیماری های خاص بیمارستان 17 شهریور برازجان بازدید کردند.


به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ فرماندار دشتستان با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، کم کردن هزینه های درمان و کیفیت بخشی به خدمات حوزه بهداشت و درمان بوده است.
دکتر ارسلان زارع افزود: در همین راستا، با اجرای طرح تحول سلامت، تلاش فراوانی برای بهبود خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت انجام شد که الحمدلله مورد رضایت مردم نیز واقع شده است.
فرماندار دشتستان اهتمام بیشتر به افراد مبتلا به بیمار های خاص را خواستار شد و افزود: برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف، فرهنگ خود مراقبتی و پیشگیری باید در جامعه نهادینه شود.


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: در حوزه سلامت، پیشگیری همواره بهتر از درمان است و جامعه ای سالم و پویا خواهد بود که مردم آن فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری را به خوبی رعایت کنند.
دکتر ماریا خویش دوست بیان داشت: باید این اصل را پذیرفت که افزایش نرم افزاری و سخت افزاری زیرساخت ها و امکانات در حوزه سلامت، به تنهایی برای رسیدن به اهداف سالم بودن جامعه کافی نیست، بلکه رعایت کردن مسائل بهداشتی و پرهیز از پرخوری و روی آوردن به ورزش و تحرک بدنی توسط مردم عاملی تاثیرگذار در تحقق جامعه سالم می باشد.
دکتر خویش دوست تصریح کرد: با وجود افزایش امکانات در حوزه سلامت شهرستان، آمار افراد دیالیزی در شهرستان افزایش یافته و این امر حکایت از عدم توجه لازم به فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری است.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/02/21 - 11:38
0
2
ولی دکتر بردستانی که اندوسکوپی میکند
1397/02/19 - 12:00
0
4
باتایید سخنان سلام : چرا بین بوشهر وبرازجان تبعیض قائل هستند ودکتر متخصص دستگاه گوارشی را به بوشهر فرستاده اند واین یک بی اهمیتی به مردم شهرستان دشتستان می باشد که بیماران از دشتستان جهت معالجه به بوشهر بروند ویک دکتر متخصص را بدون در نظر گرفتن وخامت بیماران دشتستانی به مرکز استان انتقال دهند ؟ !!!
1397/02/18 - 17:30
0
5
چند ماهی است که دکتر متخصص گوارش از بیمارستان برازجان به بوشهر رفته و خدمات آندوسکوپی و کولونوسکپی وغیره تعطیل شده است و مردم شهرستان بخصوص بیماران به دردسر افتاده اند بعضی از تخصصهای دیگر نیز به همین منوال بدون دکتر مانده اند خوبه در این بازدیدها این مشکلات اساسی مردم هم مطرح شود.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین