کد خبر: 96373 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 18 ارديبهشت 1397 - 16:56
بمناسبت روز بیماری های خاص و صعب العلاج؛
بازدید فرماندار دشتستان از بخش های بیماریهای خاص بیمارستان 17 شهریور برازجان+ تصاویر

اتحاد خبر:فرماندار دشتستان ومعاونین وی با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، سرپرست بیمارستان شهید گنجی صبح امروز از بخش های بیماری های خاص بیمارستان 17 شهریور برازجان بازدید کردند.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ فرماندار دشتستان با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، کم کردن ...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:فرماندار دشتستان ومعاونین وی با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان، سرپرست بیمارستان شهید گنجی صبح امروز از بخش های بیماری های خاص بیمارستان 17 شهریور برازجان بازدید کردند.


به گزارش خبرنگار اتحاد خبر؛ فرماندار دشتستان با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: رویکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت، کم کردن هزینه های درمان و کیفیت بخشی به خدمات حوزه بهداشت و درمان بوده است.
دکتر ارسلان زارع افزود: در همین راستا، با اجرای طرح تحول سلامت، تلاش فراوانی برای بهبود خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت انجام شد که الحمدلله مورد رضایت مردم نیز واقع شده است.
فرماندار دشتستان اهتمام بیشتر به افراد مبتلا به بیمار های خاص را خواستار شد و افزود: برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف، فرهنگ خود مراقبتی و پیشگیری باید در جامعه نهادینه شود.


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز اظهار داشت: در حوزه سلامت، پیشگیری همواره بهتر از درمان است و جامعه ای سالم و پویا خواهد بود که مردم آن فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری را به خوبی رعایت کنند.
دکتر ماریا خویش دوست بیان داشت: باید این اصل را پذیرفت که افزایش نرم افزاری و سخت افزاری زیرساخت ها و امکانات در حوزه سلامت، به تنهایی برای رسیدن به اهداف سالم بودن جامعه کافی نیست، بلکه رعایت کردن مسائل بهداشتی و پرهیز از پرخوری و روی آوردن به ورزش و تحرک بدنی توسط مردم عاملی تاثیرگذار در تحقق جامعه سالم می باشد.
دکتر خویش دوست تصریح کرد: با وجود افزایش امکانات در حوزه سلامت شهرستان، آمار افراد دیالیزی در شهرستان افزایش یافته و این امر حکایت از عدم توجه لازم به فرهنگ خودمراقبتی و پیشگیری است.
لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/96373