امروز: سه شنبه 01 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 دي 1396 - 11:03

اتحاد خبر: آبشار زیبای روستای تل سرکوب از توابع شهرستان دشتستان در پانصد متری این روستا و در فاصله ۲۵ کیلومتری از مرکز شهرستان واقع گردیده است.

اتحاد خبر-قاسم پاکدل: آبشار زیبای روستای تل سرکوب از توابع شهرستان دشتستان در پانصد متری این روستا و در فاصله ۲۵ کیلومتری از مرکز شهرستان واقع گردیده است.

 

عکاس: احسان عباسی


این آبشار زیبا که به درّه ای سرسبز با طبیعتی دیدنی سرازیر می گردد با ارتفاعی بالغ بر هشت متر در کنار جاده مواصلاتی روستای تل سرکوب به روستای شول قرار گرفته است.


طبیعت زیبای این آبشار باعث گردیده تا در سال های اخیر سرمایه‌گذاری های خوبی برای ساخت پارک تفریحی و گردشگری در کنار آن صورت پذیرد. امری که با تسریع در انجام آن، می تواند به جذب گردشگر در این منطقه کمک شایانی نماید.

 

تصاویر خود را برای نشر در قسمت تصویر روز اتحاد خبر به شماره ۰۹۳۶۶۳۲۰۱۱۴ ارسال نمایید تا با نام شما در این پایگاه خبری نشر داده شود . مثل همیشه با نظرات سازنده خود ما را یاری کنید./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/10/24 - 22:53
0
0
انتظاری که از یک هفته نامه خوب قدیمی با مدیریت فرد بزرگی مثل برادر صابری که از بچه های جبهه و دفاع مقدس است انتظار داریم از انتشار این عکس که بچه های روستای شهید پرور شول معتقدند آبشار به اسم شول وبچه های روستای تل سرکوه عنوان می‌کنند آبشار تل سرکوه که باعث ناراحتی آنان می‌شود لااقل بهتر است بنویسید آبشار شول وتل سرکوه که باعث وحدت بیشتر بین بچه های شول وتل سرکوه میگردد
1396/10/21 - 15:49
0
0
ایشون یادشوت رفته بگن:این آبشاردرفاصله 5کیلومتری شهرسعدآبادواقع شده،واین روستااز جمله روستای زیبای منطقه سعدآباد است،و فاصله این آبشارتا جاده ترانزیتی وگردشگرپذیرشیراز به اهواز حدود500متر است،
وقرار گرفتن درمیان درختان سروقامت نخل زیبای دلنواز این آلشار را دوچندان کرده،ودر طول سال بخصوص ایام بارندگی بازدیدکنندگان زیادی دارد.سعدآباد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین