امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 19 شهريور 1396 - 14:05
با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، استاندار بوشهر و نماینده دشتستان:

اتحاد خبر-اسماء بوستانی: بیمارستان 240 تختخوابی 17 شهریور برازجان ظهر یکشنبه 19 شهریور ماه با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، استاندار بوشهر، نماینده دشتستان، معاون بهداشت وزیر بهداشت و درمان، معاونین استاندار بوشهر، فرماندار دشتستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد. به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، قائم مقام وزیر بهداشت ضمن تشکر از ...

اتحاد خبر-اسماء بوستانی: بیمارستان 240 تختخوابی 17 شهریور برازجان ظهر یکشنبه 19 شهریور ماه با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، استاندار بوشهر، نماینده دشتستان، معاون بهداشت وزیر بهداشت و درمان، معاونین استاندار بوشهر، فرماندار دشتستان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد.
به گزارش خبرنگار اتحاد خبر، قائم مقام وزیر بهداشت ضمن تشکر از نماینده مردم دشتستان که به صورت خاص پیگیر این پروژه بوده است، گفت: امیدواریم که این بیمارستان مطابق شان مردم عزیز ساخته شود و مردم حتی المقدور برای معالجه از شهر خارج نشوند.

ایرج حریرچی افزود: امیدواریم که در 36 ماه آینده این بیمارستان به بهره برداری برسد و در دولت دوازدهم شاهد افتتاح این بیمارستان باشیم.
دکتر علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت نیز در حاشیه این کلنگ زنی خطاب به شهردار برازجان گفت: در راستای آسایش و رفاه شهروندان و بیماران مراجعه کننده به بیمارستان ساخت روگذر و پارکینگ طبقاتی نیز در مراحل ساخت لحاظ بشود.

 

در این مراسم، فرماندار دشتستان از حسن نظر و مساعدتهای وزیر محترم، استاندار محترم و نماینده مردم دشتستان و رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه در به تصویب رساندن و تأمین اعتبار این طرح بزرگ تقدیر و تشکر نمود .
 دکتر ارسلان زارع به تخریبی بودن بیمارستان قدیم 17 شهریور با قدمت 50 سال و حادثه آتش سوزی اشاره و گفت: ضرورت داشت تا دولت تدبیر و امید علیرغم محدودیت های مالی این پروژه مهم و ارزشمند را در سال جاری اجرایی نماید .

دکتر کشمیری رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در سخنان کوتاهی ضمن تشریح مشخصات بیمارستان جدید 17 شهریور برازجان گفت: این بیمارستان در 6 طبقه شامل زیرزمین و 5 طبقه روی آن (با مساحت نهایی 19940متر مربع) و با اعتباری معادل هفتصد و شصت میلیارد ریال طی مدت 36 ماه ساخته خواهد شد.

به گزارش اتحاد خبر؛ ساختار کلی این طرح شامل دو برج بستری است که از میانه به هم متصل شده اند. در مرحله اول هسته اصلی و ساختارهای زیر بنایی طرح (با مساحت 15095مترمربع) بر پا می شود و سپس در مرحله توسعه بخش های الحاقی درپشت ساختمان به آن ضمیمه می شود. در مرحله اول 84 تخت بستری (حدود 140تخت کل) در ساختمان احداث می شود و در مرحله دوم این ظرفیت به 144 تخت بستری (حدود 210 تخت کل) می رسد. ولی بایستی توجه داشت که عمده ی زیرساخت های درمانی باید در همان مرحله اول برای ظرفیت نهایی تکمیل شود. ویژگی این طرح برخورداری از آسانسورهای ویژه ملاقات کنندگان است که در بدو ورود، آنان را به طبقات بستری هدایت می کند و بدین ترتیب از تجمع افراد در مناطق داخلی بیمارستان جلوگیری می کند.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1396/06/22 - 08:29
1
0
سلام دوستان اتحادی/چرا نظرات من را انعکاس نمی دهید،ناراحت می شوید وقتی واقعیت گفته میشه؟
1396/06/20 - 15:19
1
1
بسلامتی، ایشالا که هرچه زودتر این پروژه ب پایان برسه
1396/06/20 - 12:21
0
0
فعالان مدنی و نویسندگان وفرهیختگانی که میتینگ برگزار می کردند وبا استاندار عکس یادگاری میگرفتند کجایند؟ نماینده کجاست ؟ جناب سعادت : یعنی تا این حد کوتاه امدن ؟ چه الزامی واجباری پشت سرشماست که سالاری وگزینه او رابرای تصدی استانداری تکذیب میکنید دراینمدت نمایندگی اتان بارها و بارها خرامان خرامان درمعیت استاندار چه کلنگها زده اید که مپرس . حالا هم که برای تعویض استاندار هیچ عجله ای ندارند و با ناز و کرشمه وباعدم حضور درجلسه روزانه و به شب موکولش میکنند . وجنابعالی ابا دارید حتی بریک حمایت خشک وخالی هم صحه بگذارید. فعالان مدنی هم که قربانشان بروم مبادا سخنی بگویند ها ..!..
1396/06/20 - 00:04
0
0
ما از دکتر سالاری استاندار محترم و دکتر زارع فرماندار محترم و جناب سعادت نماینده محترم و دکتر ریسی رییس محترم دانشگاه و مسولان برنامه و بودجه استان تشکر می کنیم. این کار بزرگی بود که انجام شد.
1396/06/19 - 19:44
3
0
سلام و درود بر دکتر زارع فرماندار پرتلاش و آقای سعادت نماینده مجلس
1396/06/19 - 19:42
1
0
چرا استاندار باید تعویض شود. رفتن دکترسالاری از مدیریت استان این شائبه را ایجاد میکند که سپردن امور استان به فردی از جنس مردم اشتباه بوده است. خموشی و سکوت نماینده و مطبوعات برازجان از یکطرف و به رگبار بستن استانداری و استاندار از جانب کسانیکه استانداری را در تیررس خود میبینند ازطرف دیگر عرصه را برای اغاز یک دوره مدیریتی دیگر چنان تنگ کرده که بنظرمیرسد برون رفت از این اوضاع دچار مشکلی اساسی شده است اگر اقای سالاری عملکرد ضعیفی داشته چرا استاندار نمونه شد؟ واگراستانداری موفق بوده چرا چهار سال دیگر به او فرصت عملیاتی کردن طرح و برنامه هایش را به او نمی دهید؟
1396/06/19 - 16:04
1
2
بالاخره این بیمارستان هم کلنگ زنی شد ، ان شالله که به موقع و طبق وعده ها شاهد بهره برداری از این واحد باشیم.
1396/06/19 - 15:53
2
1
سلام. ظاهرا نقشه بیمارستان تغییر کرده، چون نقشه ای که پارسال رونمایی شد با نقشه فعلی فرق می کند.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین