امروز: سه شنبه 23 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 مهر 1398 - 10:16
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه بندر در بوشهر و تنگستان خبر داد و گفت: فردا با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، این ۴ پروژه با اعتبار ۶۱ میلیارد تومان افتتاح و اجرایی می‌شود.سیاوش ارجمندزاده  با اشاره به اینکه زیرساخت‌های طرح‌های بندری در استان بوشهر توسعه یافته است اظهار داشت...

اتحادخبر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه بندر در بوشهر و تنگستان خبر داد و گفت: فردا با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، این ۴ پروژه با اعتبار ۶۱ میلیارد تومان افتتاح و اجرایی می‌شود.

61 میلیارد تومان طرح بندری استان بوشهر افتتاح می‌شود

سیاوش ارجمندزاده  با اشاره به اینکه زیرساخت‌های طرح‌های بندری در استان بوشهر توسعه یافته است اظهار داشت: یکی از ظرفیت مهم این استان توسعه تجارت و بازرگانی از طریق خلیج فارس است که در این راستا 11 بندر در استان بوشهر فعال شده است.

 

وی با اشاره به اینکه عمده فعالیت مرزداران بوشهری در عرصه دریا و دریانوردی است تصریح کرد: ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر استان بوشهر افزایش یافته و این در حالی است که تجهیزات بندری خدمات لازم را به فعالان اقتصادی و تجاری ارائه می‌کنند.

 

 مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهراز افتتاح  2 پروژه و آغاز عملیات 2 پروژه بندری در بوشهر و تنگستان خبر داد و بیان کرد:  فردا با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور پروژه‌های بندری در تنگستان و بوشهر به بهره برداری می‌رسد.

 

ارجمندزاده میزان سرمایه‌گذاری در اجرای این 4 پروژه را 61 میلیارد تومان دانست و تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل بهره‌برداری از لایروبی حوضچه دسترسی بندر محمد عامری، نیروگاه برق بندر بوشهر، آغاز عملیات اجرایی احداث اسکله بندر محمد عامری واسکله بندر بوالخیر در تنگستان است.

 

وی بیان کرد: در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به استان بوشهر نیروگاه گازی بندر بوشهر با 5 میلیارد تومان و لایروبی و دایک سنگی بندر محمدعامری با 10 میلیارد تومان اعتبار افتتاح می‌شود.

 

 مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهرافزود: در سفر مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور به بوشهر عملیات اجرایی احداث شمع و عرشه پهلوگیری 90 متری بندر محمدعامری با 13 میلیارد تومان و احداث دایک سنگی و شمع و عرشه پهلوگیری 150 متری بندر بوالخیر با 25 میلیارد تومان اعتبار آغاز می‌شود.

 

 

 

 

 

تسنیمکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین