امروز: دوشنبه 04 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1398 - 08:54
استاندار بوشهر:

اتحادخبر:  استاندار بوشهر به ظرفیت‌های جزیره خارگ اشاره کرد و گفت: زیرساخت‌های گردشگری جزیره خارگ توسعه می‌یابد.

اتحادخبر:  استاندار بوشهر به ظرفیت‌های جزیره خارگ اشاره کرد و گفت: زیرساخت‌های گردشگری جزیره خارگ توسعه می‌یابد.

زیرساخت‌های گردشگری جزیره خارگ توسعه می‌یابد

 عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح پروژه هتل گردشگری در جزیره خارگ اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها در جزیره خارگ پیگیری‌های بسیار زیادی را داشته‌ایم.

 

وی اضافه کرد: خارگ دارای قابلیت‌های بسیار عظیمی در حوزه گردشگری است و حمایت لازم را برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری در این جزیره داریم و امروز شاهد بهره‌برداری از یکی از این طرح‌ها هستیم.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: گردشگری نقش بسیار مهم و اساسی در ایجاد اشتغال و درآمدزایی دارد و تلاش می‌شود که با تقویت بخش گردشگری زمینه کاهش بیکاری بیش از پیش فراهم شود.

 

محمود رضایی بخشدار ویژه نیز اظهار کرد: توسعه بخش گردشگری در دولت تدبیر و امید در رأس امور قرار داشته است و همیشه به دنبال توسعه این بخش اقتصادی در جزیره خارگ بودیم.

 

وی افزود: حمایت استاندار بوشهر و مجموعه مدیران ارشد از بخش خصوصی فعال در این زمینه در جزیره خارگ زمینه ساخت اولین هتل اختصاصی و خصوصی در جزیره خارگ را فراهم کرد.

 

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: این هتل در مساحتی بیش از ٩٠٠ متر با ١٧ سوئیت ۵۱ تخت و عملیات اجرایی ان از سال ٩۵ توسط کارآفرین بومی جزیره خارگ اجرایی شد.

 

رضایی گفت: حدود ۲۵ میلیارد ریال آورده بخش خصوصی و پنج میلیارد وام از سوی دولت برای راه اندازی اولین هتل خصوصی جزیره تأمین اعتبار شده که امروز با حضور استاندار بوشهر افتتاح شد.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین