امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 فروردين 1400 - 08:30
استاندار بوشهر:

اتحادخبر: استاندار بوشهر با اشاره به ممنوعیت بازدید مقامات از پارس جنوبی به خاطر شرایط کرونایی حاکم در استان، گفت: اقامت در سواحل استان بوشهر ممنوع است.عبدالکریم گراوند  در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا استان بوشهر اظهار داشت: به منظور شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا اقدامات لازم برای مسدود شدن راه‌های ورودی استان بوشهر انجام شده است...

اتحادخبر: استاندار بوشهر با اشاره به ممنوعیت بازدید مقامات از پارس جنوبی به خاطر شرایط کرونایی حاکم در استان، گفت: اقامت در سواحل استان بوشهر ممنوع است.

محدودیت بازدید مقامات از پارس جنوبی/اقامت درسواحل بوشهر ممنوع است

به گزارش  مهر، عبدالکریم گراوند  در نشست ستاد مدیریت بیماری کرونا استان بوشهر اظهار داشت: به منظور شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا اقدامات لازم برای مسدود شدن راه‌های ورودی استان بوشهر انجام شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌ها و استفاده از ماسک شاهد افزایش چشمگیر کرونا خواهیم بود افزود: برای رعایت پروتکل بهداشتی و کاهشی شدن ابتلاء و بستری‌های بخش کرونایی بیمارستان‌ها همه باید همکاری کنند.

 

استاندار بوشهر با اشاره به تأکیدات مکرر دین مبین اسلام مبنی بر حفظ سلامتی و جلوگیری از ابتلای به بیماری خاطرنشان کرد: همه جوانب نسبت به سلامتی همدیگر با رعایت دستورات بهداشتی کمک کنیم.

 

وی رعایت دستورالعمل بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و شستشوی دست‌ها با آب و صابون را مهمترین راهکار پیشگیری از شیوع کرونا دانست و افزود: همه افراد جامعه باید این مسائل را رعایت کنند.

 

گراوند با اشاره به ممنوعیت بازدید مقامات از پارس جنوبی تا برگشت استان بوشهر به شرایط آرام و عادی کرونایی خاطرنشان کرد: رعایت محدودیت‌ها در فعالیت مشاغل بر اساس رنگ‌بندی شهرستان‌ها یک ضرورت است.

 

وی از برخورد جدی با افرادی که به دستورالعمل‌ها بی توجهی کنند خبر داد و افزود: دستگاه قضائی و دادستان‌ها خدمات قابل توجهی در عرصه برخورد با متخلفان انجام داده‌اند که باید این مهم همچنان در دستور کار داشته باشند.

 

استاندار بوشهر خواستار حساسیت حراست دستگاه‌های اداری و اجرایی بر بازرسی و نظارت ویژه در رعایت اعمال محدودیت‌ها در ادارات شد و گفت: با توجه به سرعت بالای افزایش موارد بستری باید برای راه‌اندازی بیمارستان‌های صحرایی آماده باشیم.

وی با اشاره به اینکه در صورت رعایت ۱۰ روزه دستورالعمل‌ها شاهد کاهش سرعت انتقال بیماری خواهیم بود، اظهار داشت: اقامت در سواحل و تفرجگاه‌های استان بوشهر ممنوع است.

گراوند خواستار برگزاری ماه رمضان از طریق فضای مجازی شد و بیان کرد: حضور در آرامستان‌ها در شهرهای مختلف استان بوشهر با بیش از ۳۰ نفر ممنوع است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 8 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 24 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...