امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مرداد 1397 - 08:28
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با اشاره به اجرای چندین پروژه مهم تامین آب در نقاط مختلف استان، گفت: اجرای پروژه‌های مقابله با کم‌آبی در استان بوشهر سرعت می‌گیرد. عبدالکریم گراوند در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر در دیلم اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر تلاش گسترده‌ای داشته‌ایم...

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با اشاره به اجرای چندین پروژه مهم تامین آب در نقاط مختلف استان، گفت: اجرای پروژه‌های مقابله با کم‌آبی در استان بوشهر سرعت می‌گیرد.

اجرای پروژه‌های مقابله با کم‌آبی در استان بوشهر سرعت می‌گیرد

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر در دیلم اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر تلاش گسترده‌ای داشته‌ایم.

 

وی به ظرفیت‌های بالای شهرستان دیلم در زمینه‌های مختلف از جمله گردشگری و تجارت و بازرگانی اشاره کرد و ادامه داد: باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال و درآمدزایی به خوبی استفاده شود.

 

استاندار بوشهر نرخ بیکاری ۲۰ درصدی را شایسته مردم شهرستان دیلم ندانست و تصریح کرد: برنامه‌های مهمی برای توسعه اشتغال و کارآفرینی و کاهش نرخ بیکاری در شهرستان دیلم در دستور کار داریم.

 

وی ادامه داد: شهرستان دیلم ظرفیت بالایی در حوزه کشاورزی، آبزی‌پروری دارد و استقرار و فعال‌سازی منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر نقش مهمی در توسعه اشتغال و کاهش بیکاری دارد.

 

گراوند یکی از مهمترین مشکلات استان بوشهر را کمبود منابع آبی دانست و اضافه کرد: اکنون در بسیاری از نقاط استان به ویژه در شهرستان دشتستان شاهد کمبودهایی در زمینه تامین آب مورد نیاز هستیم.

 

وی بر لزوم تسریع در حل بحران تامین آب آشامیدنی استان تاکید کرد و افزود: با صدور مجوز لازم از وزارت نیرو، آب‌شیرین‌کن پنج هزار متر مکعبی دیلم با همکاری شرکت نفت فلات قاره اجرا می‌شود.

 

استاندار بوشهر به تلاش دشمنان برای ایجاد مشکلات اقتصادی در سطح کشور و ایجاد فاصله بین مردم و نظام اشاره کرد و گفت: دشمنان در راستای ایجاد حس بدبینی و فاصله انداختن بین مردم و مسئولان از ایجاد فضای روانی و جنگ اقتصادی استفاده می‌کنند.

 

وی با تاکید بر لزوم تقویت اتحاد و انسجام و تحقق مطالبات مردم خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان در جایگاه‌های مختلف باید با تصمیمات قاطعانه و مبارزه با فساد، رانت و گسترش عدالت و پاسخگویی به خواسته‌های مردم بدخواهان نظام را ناکام بگذارند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین