امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مرداد 1397 - 09:30

اتحادخبر: فرماندار دشتستان در پیامی انتشار هزارمین شماره اتحاد جنوب را تبریک گفت. در پیام ارسلان زارع آمده است: رسانه های محلی در این میان از اعتبار و تاثیرگذاری خاصی برخوردارند، چراکه واسطی مستقیم میان مردم و مسئولان در محدوده جغرافیایی مشخص هستند... اینجانب انتشار هزارمین شماره هفته نامه اتحاد جنوب را به مدیر مسئول، پرسنل کوشا و همه کسانی که ....

اتحادخبر: فرماندار دشتستان در پیامی انتشار هزارمین شماره اتحاد جنوب را تبریک گفت. در پیام ارسلان زارع آمده است:

 

به نام خداوند جان و خرد    کزین برتر اندیشه بر نگذرد
مطبوعات به طور عام نقش برجسته ای در شناخت مشکلات و ارائه راهکار از زبان کارشناسان و متخصصین امر در راستای تحقق برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت مسئولین و دولت ها برای توسعه همه جانبه هر کشور دارند.
رسانه های محلی در این میان از اعتبار و تاثیرگذاری خاصی برخوردارند، چراکه واسطی مستقیم میان مردم و مسئولان در محدوده جغرافیایی مشخص هستند.
هفته نامه اتحاد جنوب که سالهاست با تلاش و پیگیری راه اطلاع رسانی، شفاف سازی و آگاهی بخشی را به درستی پیموده است، یک رسانه بومی و محلی موفق با گستره تاثیرگذاری منطقه ای است.
خبرها و گزارش های این هفته نامه که سایت خود را نیز با هدف ارتقای کیفیت اطلاع رسانی  و تسهیل دسترسی به اخبار و گزارش ها با عنوان «اتحاد خبر» فعالانه هدایت می کند، در جنوب کشور همواره با هوشیاری مردم دنبال می شود و این خود بزرگ ترین سرمایه اجتماعی برای هر رسانه است.
اینجانب انتشار هزارمین شماره هفته نامه اتحاد جنوب را به مدیر مسئول، پرسنل کوشا و همه کسانی که در راستای رشد و توسعه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دشتستان در این نشریه وزین تلاش کرده و قلم می زنند، صمیمانه تبریک می گویم.  

                      
ارسلان زارع- فرماندار دشتستانکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/05/05 - 23:43
0
0
با درود و سلام. خدا قوت
1397/05/02 - 17:34
1
0
آقای دکتر زارع فرماندار محترم ، از این که شما همیشه با روحیه عملی و فرهنگی تشویق کننده فعالیت های اجتماعی و رسانه ای هستید بهت افتخار میکنیم.
راستی به خاطر تلاش هایی هم که به خاطر بهتر شدن آب کردین خیلی ممنون هستیم ازتون
1397/05/02 - 16:44
1
0
درود. خدا قوت. سربلند باشید.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین