امروز: دوشنبه 30 مهر 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 تير 1397 - 07:37
سرپرست دفتر شورای نگهبان بوشهر عنوان کرد؛

اتحاد خبر: سرپرست دفتر شورای نگهبان در استان بوشهر از ارائه آموزش‌های تخصصی به ناظران شورای نگهبان در استان بوشهر خبر داد.

اتحاد خبر: سرپرست دفتر شورای نگهبان در استان بوشهر از ارائه آموزش‌های تخصصی به ناظران شورای نگهبان در استان بوشهر خبر داد.

ارائه آموزش‌های تخصصی به ناظران شورای نگهبان در استان بوشهر

به گزارش مهر، خلیل رضایی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: شورای نگهبان نهادی فراقوه‌ای و مستقل است که نقش مهمی در عرصه‌های مختلف دارد.

 

وی به سابقه درخشان شورای نگهبان اشاره کرد و ادامه داد: شورای نگهبان در جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی ایران جایگاه مهمی دارد و همه مصوبات مجلس با تائید شورای نگهبان وجاهت قانونی می‌گیرد.

 

سرپرست دفتر شورای نگهبان در استان بوشهر با اشاره به انتخاب شش فقیه این نهاد توسط مقام معظم رهبری و شش حقوقدان به پیشنهاد قوه قضائیه و تایید مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: نهادی مانند شورای نگهبان در همه کشورها فعالیت می‌کند.

 

وی با اشاره به وظایف نظارتی شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و همه پرسی‌ها بیان کرد: دشمنان تلاش زیادی برای تخریب شورای نگهبان دارند و باید برای صیانت از این نهاد تلاش شود.

 

رضایی از شورای نگهبان به عنوان پاسدار قانون اساسی نام برد و خاطرنشان کرد: شورای نگهبان به عنوان یکی از مهمترین نهادهای انقلابی وظایف متعددی بر عهده دارد و مانع از قوانین مغایر با قانون اساسی و شرع می‌شود.

 

وی از برگزاری همایش‌های بصیرتی و تخصصی ویژه ناظران شورای نگهبان در استان بوشهر خبر داد و گفت: پنج هزار ناظر در استان بوشهر آموزش‌های تخصصی فرا گرفته‌اند که سه هزار نفر در انتخاب نقش‌آفرینی می‌کنند.

 

سرپرست دفتر شورای نگهبان در استان بوشهر از توسعه آموزش‌های تخصصی خبر داد و گفت: دفتر این نهاد در همه شهرستان‌ها و بخش‌های استان بوشهر ایجاد شده است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین