امروز: دوشنبه 31 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 03 تير 1397 - 08:14
رئیس صنعت، معدن و تجارت بوشهر:

اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به اینکه برخی از افزایش قیمت‌ها در بازار به سبب فضای روانی است گفت: گشت‌های مشترک بازرسان با تعزیرات حکومتی افزایش یافته که این مهم رضایت‌مندی مردم در پی داشته است.سیدحسین حسینی محمدی در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با اشاره به اینکه بازرسان به طور مستمر بر قیمت...

اتحاد خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به اینکه برخی از افزایش قیمت‌ها در بازار به سبب فضای روانی است گفت: گشت‌های مشترک بازرسان با تعزیرات حکومتی افزایش یافته که این مهم رضایت‌مندی مردم در پی داشته است.
گشت‌های مشترک بازرسان با تعزیرات حکومتی در بوشهر افزایش یافت

به گزارش تسنیم، سیدحسین حسینی محمدی در نشست کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با اشاره به اینکه بازرسان به طور مستمر بر قیمت و عرضه کالا نظارت می‌کنند اظهار داشت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده تولید مرغ در استان از وضعیت مطلوبی برخوردار است و قیمت آن در بازار  در هفته گذشته از ثبات نسبی برخوردار بوده است.

 

وی، از افزایش قیمت مصالح ساختمانی در استان خبرداد و تصریح کرد: قیمت مصالح ساختمانی بین 5 درصد تا 25 درصد در استان بوشهر افزایش یافت که بخشی از افزایش قیمت به سبب  افزایش هزینه حمل و نقل و ناوگان بار بوده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به افزایش قیمت سیمان خاکستری و سفید گفت: قیمت سیمان خاکستری و سفید در استان بوشهر سه درصد افزایش یافته و مابقی مصالح از ثبات قیمتی قابل توجهی در هفته گذشته برخوردار بوده است.

 

حسینی‌محمدی به وضعیت قیمت مواد پروتئینی در استان اشاره کرد و افزود: برخی محصولات پروتئینی با افزایش قیمت مواجه بود و قیمت گوشت قرمز نیز به سبب قاچاق صادرات نامتعادل شد.

 

وی، قیمت حبوبات را ثابت دانست و تصریح کرد: قیمت شکر با کاهش 200 تومانی در هر کیلوگرم مواجه شد که از 3200 تومان به 3000 تومان کاهش یافت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان  اینکه قیمت برخی محصولات و کالاها به فضای روانی آن برمی‌گردد افزود:  برای  کنتزل و تنظیم بازار گشت‌های مشترک بازرسان این سازمان با تعزیرات حکومتی افزایش یافته و اولویت با کالاهایی است که بیشتر مصرف دارد.

 

حسینی‌محمدی با اشاره به تشکیل پرونده ویژه گران فروشان و شکایت مردمی تصریح کرد: شکایت مردمی از طریق تلفنی، حضوری و کتبی بررسی می‌شود.

 

وی بیان کرد: در اردیبهشت ماه امسال 207 فقره شکایت ارسال  و 50 درصد آن قابل رسیدگی بود که در قالب پرونده قضایی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین