امروز: پنجشنبه 02 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 خرداد 1397 - 01:19
اختصاصی اتحاد خبر/عصر پنج شنبه صورت گرفت؛

اتحاد خبر:عصر پنج شنبه، محمدباقر سعادت، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با همراهی نادر آزاده، مسئول دفتر وی و مهندس سعادت شهردار شبانکاره با حضور در بیمارستان شهید گنجی برازجان،از سید حسین هدایت آتش نشان شایسته آبپخشی که در حادثه ای دچار آسیب جدی شده بود عیادت و با خانواده وی گفتگو کرد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:عصر پنج شنبه، محمدباقر سعادت، نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با همراهی نادر آزاده، مسئول دفتر وی و مهندس سعادت شهردار شبانکاره با حضور در بیمارستان شهید گنجی برازجان،از سید حسین هدایت آتش نشان شایسته آبپخشی که در حادثه ای دچار آسیب جدی شده بود عیادت و با خانواده وی گفتگو کرد.به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،نماینده دشتستان در این دیدار، از آخرین وضعیت درمانی این آتش نشان کسب اطلاع کرده و اظهار داشت: برای سلامتی این جوان آتش نشان، آمادگی داریم که در صورت نیاز، پیگیری های لازم را جهت انتقال وی به مراکز درمانی مجهزتر،انجام دهیم.
سعادت افزود: البته باید از سرپرست بیمارستان و پزشکان و تیم معالج وی تشکر نمایم که انصافا تلاش خوبی برای بهبودی این جوان انجام داده اند.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز اظهار داشت: از بدو ورود این جوان آتش نشان به بیمارستان، تمام اقدامات لازم برای درمان وی انجام شده است.
نظر غلامی افزود: خوشبختانه این آتش نشان فداکار رو به بهبودی است و روز به روز با عنایت خداوند و   تلاشهای تیم پزشکی و کادر درمانی بیمارستان شهید گنجی،حال عمومی وی بهتر می شود.
غلامی خاطرنشان کرد: روند درمان طبق گفته پزشکان، مطلوب است و انتظار داریم در روزهای آینده وضعیت وی بسیار بهتر شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین