امروز: سه شنبه 02 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 خرداد 1397 - 12:33
اتحاد خبر: معاون شهردار تهران به شایعات رفتن از شهرداری، دلیل تاخیر در بهره برداری خط ۷ و خرید و فروش طرح ترافیک شناور توضیح داد.

اتحاد خبر: محسن پورسیدآقایی درحاشیه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: فرمانداری درباره نرخ دو خط اتوبوسرانی که به دلیل رند شدن بیش از ۱۲.۵درصد افزایش پیدا کرده بود معترض بود که در کمیسیون مربوطه بررسی و اصلاح شد

به گزارش مهر؛ وی ادامه داد: فرمانداری معتقد است که ساعت کاری شبانه از ۱۱شب تا ۵صبح است اما شهرداری و شورا معتقد است که ساعت کاری ۱۰شب تا ۶صبح است و این اعتراض را قبول نکردیم. اعتراض فرمانداری نسبت به افزایش نرخ کرایه تاکسی را قبول کردیم زیرا رفت و برگشت بر سر قیمت طولانی می‌شود و رانندگان تاکسی معترضند.

معاون شهردار تهران درخصوص شایعات رفتنش از شهرداری نیز گفت : درباره رفتن من از خبرگزاری‌هایی بپرسید که این اخیار مجعول را می‌زنند.

وی با اشاره به این که تخلفی که درباره فروش کارت شناور اتفاق افتاده جنبه کلاه‌برداری دارد چون اصلا چیزی به نام کارت شناور دیگر نداریم، گفت: بعضی از بی اطلاعی مردم سوء استفاده می‌کنند.البته متاسفانه معدودی از افراد از مزیت تخفیف ۵۰درصدی طرح ترافیک به آژانس‌ها سوء استفاده می‌کنند.

پورسید آقایی با اشاره به زمان بهره برداری از خط ۷ مترو گفت : قول دادیم خط ۷را اول اردیبهشت افتتاح کنیم اما به دلیل مشکلات مالی و اینکه قرار بود قطعاتی از خارج وارد شود نتوانستیم این وعده را عملیاتی کنیم .

وی در خصوص طرح ترافیک خبرنگاران گفت: محدودیت اعطای طرح برای همه اقشار وجود دارد و فقط خبرنگاران نیستند که کم‌تر از تعدادشان طرح گرفته‌اند ،به رسانه‌ها گفتیم برای خبرنگارانی که طرح نگرفته‌اند سرویس کارپینو رایگان قرار می‌دهیم اما رسانه‌ها قبول نکردند.

وی اضافه کرد: ۲هزار کارت تردد وسایل حمل و نقل عمومی ۳۵۰هزار تومانی برای خبرنگارانی که طرح ترافیک نگرفته‌اند یا اصلا درخواست نداده‌اند در طی روزهای آتی صادر می‌شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین