امروز: چهارشنبه 02 آبان 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 22 آذر 1396 - 20:29

اتحاد خبر:مسئول آی مت بخش آبپخش در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت:رشته آی مت دو سال است که وارد استان بوشهر شده است.معصومه اصلانی از افتخار آفرینی نونهالان دشتستانی در مسابقات جهانی مالزی خبر داد و افزود:محمد مهدی قاسمی در رده سنی 4 ساله ها مقام اول جهانی، محمد طاها قاسمی رتبه دوم جهانی در رده 5 ساله ها ...

اتحاد خبر_جواد راهپیما:مسئول آی مت بخش آبپخش در گفتگو با خبرنگار اتحاد خبر اظهار داشت:رشته آی مت دو سال است که وارد استان بوشهر شده است.

 


معصومه اصلانی از افتخار آفرینی نونهالان دشتستانی در مسابقات جهانی مالزی خبر داد و افزود:محمد مهدی قاسمی در رده سنی 4 ساله ها مقام اول جهانی، محمد طاها قاسمی رتبه دوم جهانی در رده 5 ساله ها و دینا عبدشیخی رتبه ششم جهانی در رده 5 ساله ها را کسب کردند.


به گزارش اتحاد خبر،اصلانی خاطرنشان کرد:این دوره از مسابقات با شرکت 20 کشور از نقاط مختلف جهان برگزار شد که بچه های ایران توانستند مقامهای بسیار خوبی را کسب نمایند و رتبه های چهارم تا هفتم جهان به دیگر بچه های استان بوشهر رسید.


لازم به ذکر است این قهرمانان کوچک، فردا ساعت 11 صبح وارد شهرستان می شوند و مراسم استقبال از آنها در میدان شهید گنجی برازجان برگزار خواهد شد. کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین