امروز: سه شنبه 26 تير 1397
    طراحی سایت خبری
    آگهی فوت مریم محسنی فرد
تاريخ انتشار: 20 مهر 1396 - 13:40
اتحاد خبر: دروازه بان پرسپولیس به دنبال راهی برای جدایی از این تیم است.

اتحاد خبر: هواداران پرسپولیس به خاطر دارند که علیرضا بیرانوند قبل از آغاز فصل علاقمند به لژیونر شدن بود اما قرارداد 5 ساله او با پرسپولیس مانع این امر شد. حتی علی اکبر طاهری صراحتا به بیرانوند و وکیلش اعلام کرد مبلغ رضایت نامه دروازه بان ملی پوش تیمش یک میلیون دلار است. بماند که در این کش و قوس بیرانوند با طاهری مشاجره لفظی شدید هم پیدا کرد و در ساختمان باشگاه پرسپولیس فریاد زد که اشتباه کرده قرارداد 5 ساله با این باشگاه امضا کرده است.

به گزارش خبر ورزشی، مدت زیادی از این ماجرا نمی گذرد و با توجه به محرومیت باشگاه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات، بیرانوند و وکیلش پیغام هایی را به گوش مسوولان این باشگاه رسانده اند.
بیرانوند خوب می داند که پرسپولیس نمی تواند تا نیم فصل سال آینده بازیکن جدید بگیرد از این رو پیغام داده قصد دارد در نیم فصل امسال خودش را سرباز کند. در واقع کاری که عالیشاه و نوراللهی فصل قبل انجام دادند و باشگاه پرسپولیس با وجودی که با این دو بازیکن قرارداد داشت نتوانست مانع شود.
 
اینکه حالا واقعا بیرانوند تصمیمش جدی است یا نه مشخص نشده اما گفته می شود هدف بیرانوند از این پیغام این است که مسوولان باشگاه پرسپولیس قرارداد 5 ساله او را یا کم کنند یا اینکه بندی به آن اضافه کنند که بتواند در صورت داشتن پیشنهاد خارجی (بعد از جام جهانی) از جمع سرخپوشان جدا شود.
 
بیرانوند و وکیلش در نظر دارند بعد از بازی پرسپولیس و الهلال به طور جدی پیگیر این ماجرا شوند.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین