امروز: پنجشنبه 02 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 مهر 1396 - 08:23

اتحادخبر: همایش «پلیس، امنیت و اصناف» در بوشهر با حضور فرمانده انتظامی استان بوشهر برگزار شد.

اتحادخبر: همایش «پلیس، امنیت و اصناف» در بوشهر با حضور فرمانده انتظامی استان بوشهر برگزار شد.


به گزارش مهر، سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر در همایش «پلیس، امنیت و اصناف» با بیان اینکه با ذکر اسم پلیس و اصناف، برای هر کسی امنیت، دین صداقت و صفا، اعتماد، اطمینان و امانت‌داری به ذهن خطور می‌کند.

 

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: مثل گذشته‌ها که اصناف مورد اعتماد مردم، وکیل مردم بودند و پرچم دین مردم بودند، امروز هم اصناف و بازاریان مورد اعتماد مردم هستند.

واعظی با بیان اینکه، در گذشته همیشه در کنار تجارتخانه و بازارها مسجد بنا بوده است. تربیت اخلاق و دین خیلی برای بازاریان مهم بوده و فقط به اقتصاد فکر نمی‌کردند و امروز هم خوشبختانه اصناف و بازاریان ما چنین وضعیتی را دارند. و باید نقش تاثیرگذاری در امنیت و اجتماع داشته باشند.

 

سردار واعظی افزود: توجه به دین و آموزه‌های دینی بیشتر از گذشته مورد نیاز است، این حجمی که امروز با استفاده از رسانه‌های جدید در فضای مجازی بر علیه تاریخ و فرهنگ ما انجام می شود در گذشته نبود و این مسئولیت ما را بیشتر و هوشیاری ما را می‌طلبد./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین