امروز: جمعه 03 فروردين 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 مهر 1396 - 12:11

اتحادخبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری متهم به قتل خانمی خبرداد که جسدش 5 روز قبل تحت عنوان فوت مشکوک در اطراف روستایی در شهرستان دشتی کشف شده بود. به گزارش اتحادخبر؛ سردار" خلیل واعظی" گفت:در شب دهم مهرماه جسد زنی 40ساله اطراف روستای" درازی" شهرستان" دشتی" در حالیکه هیچگونه آثار ضرب و شتم روی بدن...

اتحادخبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری متهم به قتل خانمی خبرداد که جسدش 5 روز قبل تحت عنوان فوت مشکوک در اطراف روستایی در شهرستان دشتی کشف شده بود.


به گزارش اتحادخبر؛ سردار" خلیل واعظی" گفت:در شب دهم مهرماه جسد زنی 40ساله اطراف روستای" درازی" شهرستان" دشتی" در حالیکه هیچگونه آثار ضرب و شتم روی بدن متوفی مشهود نبود ، کشف شد.


وی افزود : تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتی پس از بررسی دقیق این پرونده و شناسایی خانواده متوفی ، اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مختلفی را آغاز کردند.


فرمانده انتظامی استان تصریح کرد:24ساعت پس از حادثه سه نفر مظنون شناسایی و دستگیر شدند که پس از تحقیقات اولیه دونفر آزاد ولی نفر سوم بمنظور تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.


وی بیان کرد:متهم دستگیر شده به هویت" ب، الف" 44ساله ساکن شهر" خورموج" در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس در اعترافات اولیه به قتل مقتول اعتراف کرد و گفت ، به علت اختلاف قبلی با هم درگیر شدیم و با استفاده از روسری مقتول، وی را خفه کردم ./ص

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

نظرسنجی

از بین 8 ورزشکار دشتستانی زیر که در سال 1396 مقام های جهانی یا آسیایی و ملی کسب کرده اند کدام یک را به عنوان ورزشکار موفق سال انتخاب می کنید؟
١) مهدی مرادی نسب (بسكتبال)
٢) عبدالرضا كريمي زاده (جانبازان و معلولين)
٣) عرفان غلامی پور (واليبال)
٤) محمدحسين زاهدی فرد (داور بين المللي فوتبال)
٥) سعيده عبدالهی (جانبازان و معلولين)
٦) اميد سه كناری (هندبال)
٧) محمد دانشگر (فوتبال)
٨) حسين پور امينی (فوتبال)

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین