امروز: سه شنبه 02 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 11 دي 1391 - 21:49

اولین جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در آبپخش

اتحاد جنوب - جواد راهپیما: اولین جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر در آبپخش صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد.
امام جمعه آبپخش در این جلسه به دسیسه ها و طرح های دشمنان برای براندازی نظام اشاره کرد و اظهار داشت:دشمنان قسم خورده نظام اسلامی،هر ساله به مناسبتهای مختلف با توجه به نقشه ها و دسیسه های خود نوید شکست نظام اسلامی را میدهند اما با بصیرت و بینش بالای ملت شریف ایران نقشه های آنها عملی نمی شود.
حجه الاسلام رضایی 22بهمن را روز تجدید پیمان مردم با آرمانهای انقلاب اسلامی دانست و ابراز داشت:ملت ایران هر سال در روز 22بهمن که روز تجدید عهد و پیمان ملت و انقلاب اسلامی است با حضور یکپارچه و حماسی خود با نظام و رهبری بیعت دوباره می بندند و به جهانیان ثابت می کنند که همچنان وفادار به نظام و ارزش های اصیل انقلاب اسلامی هستند.
امام جمعه آبپخش بر خدمت بی منت مسئولان به مردم تاکید کرد و افزود:فلسفه وجودی مسئولان در نظام اسلامی خدمت بی منت و صادقانه به آحاد جامعه است و هر چه خدمت رسانی به مردم مطلوبتر باشد مردم به نظام خوشبینتر می شوند و خدمات نامطلوب به مردم موجب بدبینی آنها خواهد شد.
وی اضافه کرد:نظام ایران اسلامی است و با توجه به قید اسلامی مردم توقع دارند قوانین و احکام نورانی اسلام بر جامعه حاکم باشد و مسئولین باید طبق موازین اسلامی به مردم خدمت رسانی کنند.
حجه الاسلام رضایی بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن تاکید کرد و اظهار داشت:مردم شریف و ولایی ایران اسلامی باید به طور گسترده در راهپیمایی 22بهمن شرکت کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبرین عالم بزنند.
بخشدار آبپخش نیز در این جلسه بر حضور پررنگ مردم در برنامه های دهه فجر تاکید کرد و اظهار داشت:با توجه به فعالیتهای دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی از قبیل تحریمهای خصمانه سیاسی و اقتصادی مردم باید با حضور پررنگ خود در برنامه های دهه فجر و راهپیمایی22بهمن ضمن بیعت مجدد با رهبری فرزانه و حکیم انقلاب به دشمنان ثابت کنند تحت هیچ شرایطی نظام و رهبری را تنها نمی گذارند.
احمد خرم روز از تشکیل ستاد دهه فجر در بخش خبر داد و اظهار داشت:به منظور برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های دهه فجر ستاد برگزاری دهه فجر بخش آبپخش با 13 کمیته کاری تشکیل شده است و به فضل الهی شاهد برگزاری برنامه های باشکوه در بخش خواهیم بود. /ح


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین