امروز: دوشنبه 28 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 خرداد 1396 - 14:26
مدیرعامل شرکت آبفار بوشهر:

اتحادخبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: اصلاح شبکه آب روستایی استان بوشهر نیازمند ۹۸ میلیارد تومان است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود نصوری صبح یکشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی استان بوشهر اظهار داشت: به منظور تامین آب مورد نیاز روستاییان استان بوشهر اقدامات و پیگیری‌های متعددی را داشته‌ایم و طرح‌های مختلفی در این زمینه انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده آب مورد نیاز استان بوشهر از طریق استان‌های هم‌جوار تامین می‌شود، اضافه کرد: فرسودگی خطوط آبرسانی یکی از مشکلات اساسی است که ۴۰ درصد از این خطوط نیازمند بازسازی و اصلاح است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر بیان کرد: ۹۸ میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه‌های آبرسانی روستایی استان بوشهر نیاز است.

وی با اشاره به ایجاد ۱۱ مجتمع آب روستایی در سطح استان بوشهر خاطرنشان کرد: این مجتمع‌ها دارای ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی هستند که تاکنون ۴۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده و برای تکمیل این پروژه‌ها به ۱۶۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نصوری افزود: ۱۶ میلیارد تومان نیز برای ایجاد مخازن آب روستایی استان بوشهر به ظرفیت ۲۳ هزار متر مکعب نیاز است./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین