امروز: شنبه 05 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 خرداد 1396 - 10:06

اتحادخبر: برای درج ديدگاه، انتقاد و پيام هايتان در اين ستون از طريق نظرات خبرهاي سايت، ارسال پيامك به شماره 09398733067، تماس با شماره 09010788473 و   34230940-077   و ارسال ايميل ettehadkhabar@gmail.com اقدام فرماييد.

اتحادخبر: یکی از مخاطبان این رسانه طی متنی دغدغه خود را عنوان کرد در ذیل مشروح دغدغه وی را می خوانیم؛

باسلام. عرض بنده در خصوص دغدغه دولت و مقام معظم رهبری در لزوم رونق تولید میباشد.

بنده دارای تولیدی سازه های بتنی در برازجان میباشم.در تیرماه پارسال با تصویب دریافت مبلغ چهار میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به بانک صادرات معرفی شدیم.

ولی متآسفانه با برخورد سلیقه ای و خارج از عرف مسئولین بانک روبرو شدیم! که گفتند فقط ۱۱۶۰۰۰۰۰۰تومان پرداخت میکنیم! پس از بی نتیجه ماندن اعتراض!در آبان ماه مجددآ به بانک مسکن معرفی شدیم.

جالب است با وجود هماهنگی قبلی و تآکید بر عدم سختگیری! و به علت جابجایی آقای غ.... که رابط بانک و کارگروه بودند و توجیه بودند و دیدگاه مثبتی داشتند.

پس از ایشان و با دو بار کارشناسی محل طرح که سند تجاری مسکونی دارد!گفتند نامه کتبی نداری و حرف ایشان قبول نیست!!!ما نه سند طرح (تجاری)را قبول میکنیم! نه ضمانت صندوق ضمانت صنایع کوچک را!!! فقط سند مسکونی بیاورید!در همین اثنا.در بهمن ماه اعلام کردند پرداخت تعطیل شد تا سال جدید! بعد گفتند بعد انتخابات! خلاصه اکنون چهار ماه است که ما بلاتکلیف پشت باجه مسکن مانده ایم!تازه میگن بعد از دستور پرداخت! باید ببینیم ایرادی پیدا نمیکنیم! سپس هر مبلغ صلاح بدانیم(نه مبلغ تکلیفی و کارشناسی شده کارگروه!) اونم قول نمی دهیم که تعهد ایجاد شود!!! و به رونق استان کمک میکنیم!! ضمنآ افتخارشون این است که سه واحد به مسکن معرفی شده اند ولی هیچکدام دریافت نکرده اند!!!خلاصه بنده مسدح شدم که بگم و شما به گوش مسئولین برسانید.که تا وقتی سلسله مراتب رعایت نشود! و هر کس وظیفه خودش را بدون اعمال سلیقه انجام ندهد !!امیدی به رونق تولید استان و کشور نمیباشد. والسلام.

یگانه


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین