امروز: شنبه 05 خرداد 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 دي 1395 - 00:47
استاد شجریان در تماس تلفنی با همایون عنوان کرد؛

اتحاد خبر : محمدرضا شجریان، استاد بی همتای آواز ایران که از مدتی پیش خبرهای ناخوشایندی از سلامتی وی به گوش می رسید، در تماس تلفنی با پور شایسته اش همایون شجریان که برای اجرای کنسرت هوای گریه در شهر برازجان بسر می برد، از سلامتی نسبی خود خبر داد و عنوان کرد: سلام مرا به مردم بوشهر برسانید...

اتحاد خبر -مصطفی صفری: محمدرضا شجریان، استاد بی همتای آواز ایران که از مدتی پیش خبرهای ناخوشایندی از سلامتی وی به گوش می رسید، در تماس تلفنی با پور شایسته اش همایون شجریان که برای اجرای کنسرت هوای گریه در شهر برازجان بسر می برد، از سلامتی نسبی خود خبر داد و عنوان کرد: سلام مرا به مردم بوشهر برسانید.

به گزارش خبرنگار اتحاد خبر،همایون فرزند خوش آواز و شایسته استاد شجریان که به درستی پا برجای پدر گذاشته است، در پایان کنسرت «هوای گریه»اش که در سالن ورزشی هلال احمر شهر برازجان برگزار شد، در میان ابراز احساسات خیل عظیم هوادارانش که به صورت ایستاده در سالن حضور داشتند و با تشویق های ممتد خود، ارادت خود را به وی و استاد شجریان ابراز می داشتتد، سر تعظیم فرود آورد و تصنیف زیبای مرغ سحر را ارزانی این مردم داشت.

همایون شجریان که در اجراهایش با تلفیقی از موسیقی سنتی و پاپ بر روی صحنه می رود، به مدت دو شب در تاریخ های شانزدهم و هفدهم دیماه مهمان مردمان دیار غضنفرالسلطه ها خواهد بود.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1395/10/17 - 12:03
4
6
همان طور که بدن انسان به آب و غذا نیاز دارد ، روان انسان نیز به موسیقی و تفریح نیاز دارد ، موسیقی که باروح انسان سازگار باشدباعث شادمانی وطول عمر وسلامتی اعصاب وقلب می شود ، اما گاهی اوقات اگر با روان انسان سازگار نباشد که به اصطلاح حزین باشد ، باعث کسالت و ناراحتی اعصاب وقلب می شود ، بهر حال بستگی به روان انسان ونوع موسیقی دارد ، موسیقی های شاد اثر تخریب کننده جهت اعصاب وروان ندارند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین