امروز: چهارشنبه 24 مهر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 07 اسفند 1393 - 08:49
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر:

اتحادجنوب: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در آيين تجليل و معارفه مديران كل راه و شهرسازي استان بوشهر گفت: در سفر دیماه رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر وامید به استان بوشهر نزدیک به دو سوم اعتبارات معادل هشت هزار میلیارد ریال به بخش راه و شهرسازی اختصاص یافت. سید سعید سید علایی درآیین تودیع و معارفه ...

اتحادجنوب: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در آيين تجليل و معارفه مديران كل راه و شهرسازي استان بوشهر گفت: در سفر دیماه رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر وامید به استان بوشهر نزدیک به دو سوم اعتبارات معادل هشت هزار میلیارد ریال به بخش راه و شهرسازی اختصاص یافت.
سید سعید سید علایی درآیین تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر افزود: با تخصیص این اعتبارات، استان بوشهر با توجه به شرایط استراتژیکی که دارد در بخش راه متحول می شود.


وی اضافه کرد: همچنین هم اکنون راه های 97 درصد روستاهای 20 خانوار جمعیت دراستان بوشهر آسفالت شده و قرار است با همکاری استانداری بوشهر تا نیمه نخست سال آینده مابقی این روستاها نیز آسفالت شوند.
سید علایی با تاکید براین که راه یکی از زیرساخت های مهم توسعه در استان بوشهر است اظهارکرد: دراین استان چهار هزار و 279کیلومتر راه اصلی و فرعی، بزرگراه و راه روستایی وجود دارد.
وی اضافه کرد: همچنین 515میلیارد ریال نیز برای کاهش نقاط حادثه خیز در استان بوشهر اختصاص یافته است که عملیات اجرایی آنها در دست اجر است.
سید علایی یادآورشد: هم اکنون در حوزه مسکن 39هزار واحد شهری در استان بوشهر در دست اجراست که از این تعداد 19هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر باید ساخت می شد که تاکنون بیش از 13هزار واحد ساخته و تنها شش هزار واحد باقی مانده که تا نیمه سال آینده به سرانجام می رسند.
وی گفت: همچنین درحوزه راهداری 211 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی و بزرگراهی، یکهزار و 413کیلومتر اکیپ راهداری با 15هزار راهدار در کشور وجود دارد.
سید علایی یادآورشد: یکی از پروژه های مهم وزارت راه و شهرسازی راه آهن تهران - اصفهان با سرعت 300 کیلومتر مطرح است که عملیات اجرایی آن امروز با حضور رییس جمهوری آغاز می شود.
وی بیان کرد: اتمام بخش عمده ای از پروژه های مسکن مهر تا پایان سال 94 یکی از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: 66 درصد اعتبارات سفر دولت تدبیر و امید به استان بوشهر به بخش راه و شهرسازی اختصاص یافته است.
فتح الله حقیقی افزود: پروژه های زیادی در بخش راه و شهرسازی در استان تعریف شده که علاوه بر حمایت استان برای به سرانجام رساندن آنها نیازمند پشتیبانی وزارت راه و شهرسازی هستیم.
دراین آیین حكم فرزاد رستمی به عنوان سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر از طرف آخوندي مقام عالي وزارت راه و شهرسازي داده شد و از خدمات علیرضا صفایی مديركل سابق اداره كل راه و شهرسازي استان بوشهر تقدیر شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین