امروز: شنبه 05 مهر 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 شهريور 1399 - 07:24
اتحادخبر: هافبک استقلال می‌گوید لازم بود در شرایط فعلی کنار تیم بماند.

اتحادخبر:  فرشید باقری پس از تمدید قراردادش با استقلال در جمع خبرنگاران گفت: در این شرایط وظیفه خودم می‌دانستم که قبل از هر چیز، در خدمت باشگاه باشم چراکه پنجره نقل و انتقالاتی بسته شده و کمترین کاری که می‌توانستم انجام دهم، تمدید قرارداد با استقلال بود.

 

به گزارش ایلنا؛ او ادامه داد: فصل خوبی را پشت سر نگذاشتم چون با آسیب دیدگی و اتفاقات مختلفی سپری شد ولی امیدوار هستم در سال آینده ابتدا برای هواداران و بعد برای دل خودم جبران کنم. وقتی فوتبال خوبی بازی می‌کنم، حالم خوب است و امیدوار هستم اتفاقات خوبی برای استقلال و من بیفتد.
هافبک استقلال درباره شرایط این تیم در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: باید سر تمرین برویم و ببینیم وضعیت به چه شکلی است. کار در آسیا همیشه سخت بوده ولی استقلال هم نشان داده که در لیگ قهرمانان تحت هر شرایطی حرف برای گفتن دارد و ان‌شاءالله در این فصل اتفاقات مثبتی بیفتد.

 

باقری تاکید کرد: احساس می‌کنم هنوز نتوانستم توانایی‌های خودم را آنطور که دوست دارم، در استقلال نشان بدهم. از خدا می‌خواهم امسال کمک کند تا توانایی‌هایم را نشان دهم و باشگاه استقلال، هواداران و خودم رضایت داشته باشیم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها