امروز: شنبه 10 خرداد 1399
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 ارديبهشت 1399 - 08:44
اتحادخبر: همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

اتحادخبر: فال روزانه ۱۳۹۹.۰۲.۳۱

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که ۳۱ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال از آغاز سال جدید زندگیتان با خودتان قرار بگذارید که بیشتر ورزش کنید، اکنون بهترین زمان ممکن برای این کار است. حتی اگر اندام خوبی داشته باشید هم ورزش کردن علاوه بر کمکی که به سلامتی شما خواهد کرد نظم و هماهنگی بیشتری را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر همین حالا شروع کنید نتیجه زحمات خود را تا پیش از پایان تیر ماه خواهید دید. همچنین شرکت در فعالیت‌های ورزشی امکان آشنایی با افراد جدیدی برای شما فراهم خواهد شد و از این رابطه‌های تازه تا آبان ماه فرصت‌های جدیدی برای شما به وجود خواهد آمد. امسال اگر بخواهید تحصیلات خود را ادامه دهید موقعیت‌های خوبی در زمینه رشته‌های مورد علاقه تان برای شما فراهم خواهند شد و این کار زندگی حرفه ایتان را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در زمینه روابط عاطفی باید حداقل تا پایان تابستان دست به عصا راه بروید و احتیاط بیشتری بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز انرژی بسیار زیادی دارید، ولی هرچقدر انفجار انرژی در وجودتان شدیدتر باشد طول عمر آن کمتر خواهد بود و زودتر خسته خواهید شد. شما حتی هنگام حرف زدن هم نمی توانید انرژیتان را کنترل کنید و کلامتان با هیجان بسیار زیادی همراه است و اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است در طرف مقابلتان ایجاد سوء تفاهم کنید. با وجود این که ممکن است ناگهان موقعیت به ظاهر فوق العاده ای برایتان فراهم شود، در حال حاضر به دلیل وضعیت موجود ستاره ها امکان پیشرفت زیادی برای شما فراهم نیست. شاید زندگیتان پر از فرصت های خوب باشد، ولی دنبال کردن اهداف متعدد شانس موفقیت شما را پایین خواهد آورد و باید تنها روی برخی از این موقعیت ها تمرکز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دارید به آینده تان فکر می کنید و سرعت خیلی پایین پیشرفت کارها تصویر چندان مطلوبی را از آینده در ذهنتان ایجاد نمی کند و همین مسئله باعث ناراحتی شما شده است. شما دارید هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام می دهید، پس بیهوده ذهن خودتان را با این چیزها درگیر نکنید. زمانی را صرف سر و سامان بخشیدن به مسائل اقتصادیتان بکنید و اگر پولی برایتان باقی ماند آن را صرف تبدیل کردن محیط اطرافتان به جایی بهتر و دلنشین تر برای زندگی کردن بکنید. برای رسیدن به رشدی که انتظارش را دارید باید از قالب قدیمی خود بیرون آمده و عادت های اشتباه قدیمی خود را کنار بگذارید تا به فرد بهتری تبدیل شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

در ماهی که پیش رو دارید درخشش شما از هر زمان دیگری بیشتر خواهد بود، پس از آن نهایت استفاده را ببرید. شما سرشار از اعتماد به نفس هستید و اطمینانتان به آینده خود از همیشه بیشتر است. احساس کنجکاویتان در حال حاضر برای شما یک ویژگی مثبت و برگ برنده است، پس اگر می خواهید از دیگران چیزی پرسیده یا نظر آنها را در مورد چیزی جویا شوید درنگ نکنید. البته فقط پرسیدن شرط نیست؛ شما باید با دقت و ذهنی باز به حرف های طرف مقابلتان گوش کنید و از آنها بهره بگیرید. دوستان واقعیتان تنها کسانی هستند که هم در روزگار سختی و هم دوران خوشی در کنار شما خواهند بود، پس قدر آنها را بیشتر بدانید و به آنها نشان دهید چقدر برایتان ارزشمند هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما باید در ماهی که پیش رو دارید به جای آغاز پروژه های جدید کارهایی را که از زمستان سال گذشته شروع کرده بودید به پایان برسانید. شما دارید به تولد بعدیتان نزدیک می شوید و باید پیش از فرا رسیدن تابستان هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید تا خودتان را برای برداشتن قدم های بعدیتان آماده کنید. البته نباید جو زده شده و فکر کنید با انرژی زیادی که امروز در وجود خود احساس می کنید می توانید با جهشی دیوانه وار کارهایی که در دست انجام دارید را به پایان برسانید. این نکته را هم به یاد داشت باشید که آنچه مایه اصلی شکست یا پیروزی شما خواهد بود سرنوشت نیست و همه چیز به اراده و پشتکار شما بستگی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

برنامه خیلی فشرده و شلوغ فعالیت های اجتماعی این روزهای شما مدرکی قوی برای اثبات محبوبیت شما به ویژه در حال حاضر است. این موضوع شما را تشویق می کند که حاضر باشید نقش های مهمتری را در فعالیت های گروهی بپذیرید و به جای این که تنهایی پیش بروید از همکاری با دیگران لذت ببرد. برای این کار باید هر چه سریعتر مسائل شخصیتان را سر و سامان بدهید تا بتوانید بهترین عملکرد ممکن را در کارهای گروهی داشته باشید. شما به تنهایی قطره ای بیش نیستید، ولی وقتی برای رسیدن به هدفی با دیگران همراه شوید با یکدیگر یک اقیانوس خواهید ساخت. امروز حتما کمی به رابطه عاطفیتان فکر کنید و ذهنتان را روی کارهایی که برای به ثمر نشاندن و رابطه تان لازم است انجام دهید متمرکز کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما همراه با احساس ناراحتی دارید به این مسئله پی می برید که برای پیش روی در مسیر موفقیت حرفه ایتان به نظم و ترتیب دقیقی نیاز دارید. یک بار دیگر اهداف و محدودیت هایتان را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که برای رسیدن به امنیت اقتصادی و موفقیت حرفه ای چه چیزهایی را باید در ارجحیت قرار دهید. چیزی که از اهمیتی ویژه برخوردار است این است که هر لحظه ای که لازم باشد بتوانید آنچه هستید را برای رسیدن به آنچه می خواهید باشید فدا کنید. جنبه هایی از زندگی شخصیتان که نادیده گرفته شده اند به توجه شما نیاز دارند و اگر این کار را انجام ندهید به زودی با وضعیتی بحرانی مواجه خواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای شما فرصتی فراهم شده است تا دنیایی فراتر از امیدها و رویاهای فعلیتان را یافته و تجربه کنید. شما آماده هستید تا افکار و ایده های جدیدی که ذهن و نگرش شما را گسترده تر می کنند را مورد بررسی قرار دهید. مطالعه متافیزیک، فلسفه و ادیان باعث رشد دانش شما خواهد شد و انتخاب ها و نگرشتان را به طور مثبتی تحت تآثیر قرار خواهد داد. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما راحتتر خواهد بود و شاید حتی به این فکر کنید که با دوستان و آشنایانی که قطع ارتباط کرده بودید تماس بگیرید. این کار انرژی فوق العاده ای به زندگی شما خواهد آورد که حتی خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد. شرایط همچنین برای آشنایی با افراد جدید و آغاز رابطه های عاطفی تازه نیز فراهم است، در خانه نمانید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به این موضوع پی خواهید برد که برای رسیدن به اهداف و برنامه های روزانه تان بهترین کاری که می توانید بکنید داشتن نظم و انضباط است. ذهنتان را روی مسیر اصلیتان متمرکز کنید و عاقلانه بازی کنید تا برنده شوید و بتوانید همزمان کارهای بسیاری را به انجام برسانید. سعی کنید درگیر جزئیات نشوید و سرعت پیشرفت خود را با تمرکز بر روی چیزهای کم اهمیت پایین نیاورید. امروز فکرتان درگیر مسائل اساسی موجود در رابطه عاطفیتان است. برای این که به راه حلی موثر دست پیدا کنید باید سفری به درون خود داشته باشید و دنیای درونتان را کشف کنید. پی بردن به احساسات واقعیتان کمک قابل توجهی به حل کردن مشکلاتتان خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تصمیم گیری از همیشه برای شما دشوارتر است. از طرفی احساس می کنید نیاز دارید به ثبات برسید و از طرفی دیگر نیز روح ماجراجویتان در جستجوی تجربه های تازه و فعالیت های اجتماعی بیشتری است و هر ثانیه شما را به سویی می کشد. تنها کاری که از دست شما بر می آید این است که راهی پیدا کنید تا بین این دو حالت تعادلی منطقی برقرار کنید و هر دو احساس خود را ارضا کنید. در حال حاضر پیشرفت کارها در رابطه عاطفیتان خیلی آرام تر از آن چیزی است که شما انتظارش را دارید. سعی کنید راهی برای بیان نیازهای خود پیدا کنید، ولی مواظب باشید با خودتان و طرف مقابلتان صادق باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس می کنید انرژیتان کمتر از روزهای دیگر است و نمی توانید کارها را آنطور که باید و شاید پیش ببرید. از این حالت خود شگفت زده نشوید، برای داشتن یک چرخه طبیعی در زندگیتان باید حتما هر از گاهی زمانی را هم برای استراحت و تفکر و تعمق کنار بگذارید. فکر نکنید که برای پیشرفت همیشه باید در حرکت و جنب و جوش باشید، امروز طبیعت جنگجوی خود را کنار گذاشته و استراحت کنید. اگر چشمتان به روی حقیقت تازه ای باز شده است بهتر است آن را جدی بگیرید و نسبت به تفکرات قبلی خود تعصب نشان ندهید و آنها را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. حتی اگر همه چیز در رابطه عاطفیتان روبراه به نظر می رسد حواستان باشد رویاها و اهداف خودتان را قربانی حفظ وضعیت فعلی نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید امروز احساس کنید همه چیز دارد خیلی آرام و یکنواخت پیش می ود، ولی طی چند هفته آینده روز به روز کارها بهتر و بهتر خواهند شد و اوضاع طبق خواسته شما پیش خواهد رفت. اگر حس می کنید حال و حوصله این را ندارید که دست به کار شوید و به خودتان تکانی بدهید نگران نباشید. این حالت شما خیلی زود برطرف خواهد شد و حتی از اول هم بهتر خواهید شد. البته خودتان را باید برای پرداختن به مسائل مهم و جدی در ماهی که پیش رو دارید آماده کنید زیرا کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن خواهید داشت. پس حالا که وقت هست هر چقدر که دلتان می خواهد استراحت کنید یا خوش بگذرانید و خودتان را حاضر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر ناگهان پیشرفت در کارهایتان متوقف شده است ناامید و دلسرد نشوید و با دید منفی به آن نگاه نکنید، این شاید نشانه ای باشد که می خواهد به شما بگوید باید سرعتتان را کم کرده و نقشه هایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. برخی مسائل بی اهمیت ولی وقت گیر و پر هیاهو نمی گذارند به مسائل شخصیتان رسیدگی کنید. این همه جر و بحث و گفتگو اصلا برای شمایی که ترجیح می دهید در آرامش به مسائل عاطفیتان بپردازید خوشایند نیست. اگر فکر می کنید که شرایط فعلی برایتان قابل تحمل نیست خودتان را کنار بکشید، این حق طبیعی شما است که روز تعطیلتان را همانطوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.


کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۰۷/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 3 روز قبل]
» فال روزانه ۰۶/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 4 روز قبل]
» فال روزانه ۰۱/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 9 روز قبل]
» فـال روزانـه 1399/03/10 [حدود 4 ساعت قبل]
» فال روزانه ۰۳/ ۰۳/ ۱۳۹۹ [حدود 7 روز قبل]
» فال روزانه 1395/10/28 [بيش از 3 سال قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • جزئیات ابتلای 41 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات ابتلای 14 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • راز قتل خشونت‌بار در وحدتیه؛ قاتل جوان برای مقتول تله گذاشت
 • اولویت مجلس یازدهم احیای جایگاه حقیقی مجلس باشد
 • جزئیات ابتلای 105 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • آتش سوزی در دهرود دشتستان مهار شد / تصاویر
 • طلای ۱۸ عیار نرخ ارز دلار سکه طلا / امروز ۴ خرداد ۹۹
 • جزئیات ابتلای26 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • احمد غلامی پور: این مجلس نمی تواند کارآمد باشد/ معیشت مردم و توجه به منافع ملت ایران در اولویت باشد
 • سید غالب حسینی: هیچ انتظاری از مجلس ندارم/ مجلس یازدهم از دیگر مجالس ضعیف تر خواهد بود
 • جزئیات ابتلای 47 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر
 • یکی از بزرگترین دغدغه های مالی شهرداری بعد از ۱۲ سال مرتفع شد
 • حمزه زارعی: نمایندگان کنونی به دنبال راه اشتباه گذشتگان نباشند/ اولویت مجلس جدید الزام دولت به شفاف سازی در تمامی زمینه‌ ها باشد
 • تجدید میثاق دکتر ابراهیم رضایی با شهدا /تصاویر
 • جناب نماینده مجلس؛ شرف المکان بالمکین
 • قبیله گرایی سیاسی و قومیتی را قبول ندارم/ سعی می کنم در برابر نقدها زودرنج‌ نباشم/ از اولین شماره های اتحاد جنوب مخاطب این نشریه هستم
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر اختصاصی
 • آینه ی اقلیم دشتسون درگذشت
 • سالشمار زندگی استاد فرج الله کمالی؛ آینه ی شعر دشتسون
 • دیدار منتخب دشتستان در مجلس یازدهم با مدیر مسئول و تحریریه اتحاد جنوب و اتحاد خبر/ تصاویر
 • جزئیات ابتلای 16 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر+نقشه
 • تشییع و خاکسپاری خالق شعرهای دشتسونی در برازجان/تصاویر (2)
 • جزئیات ابتلای ۲۳ مورد جدید به کرونا در استان بوشهر / یک نفر به فوت شدگان اضافه شد / فوت خانم ۷۱ ساله دیلمی
 • جزئیات ابتلای 77 مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /کرونا در شهرستان بوشهر ترمز برید
 • جزئیات 4 مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر/ وضعیت دشتستان همچنان فوق قرمز
 • توضیحات روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر پیرامون رویداد بیمارستان سلمان فارسی
 • چالش‌ها و فرصت‌های روابط عمومی
 • سیر تا پیاز این روزهای بورس
 • جزئیات ۱۹ مبتلای جدید به کرونا در استان بوشهر
 • جزئیات ابتلای 79مورد جدید به کرونا در استان بوشهر /رکورد بی سابقه ابتلا به کرونا در استان بوشهر