امروز: يکشنبه 17 آذر 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 07 آذر 1398 - 09:09

اتحاد خبر: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاکنون ۲هزار و ۴۲۰ میلیارد تومان به متقاضیان واجد شرایط دریافت حمایت معیشتی در کشور پرداخت شده است. محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو سفر یک روز خود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف شد همه کسانی را که متقاضی دریافت کمک حمایت معیشتی ...

اتحاد خبر: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تاکنون ۲هزار و ۴۲۰ میلیارد تومان به متقاضیان واجد شرایط دریافت حمایت معیشتی در کشور پرداخت شده است.

 

محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو سفر یک روز خود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف شد همه کسانی را که متقاضی دریافت کمک حمایت معیشتی هستند با سرعت و فوریت بررسی و به سازمان برنامه و بودجه اعلام کند و وجوهی که متعلق به آنهاست ظرف این ماه و حداکثر در پرداخت ماه آینده، به صورت دو پرداخت خواهد بود.

 

نوبخت:۲هزار و ۴۲۰ میلیارد تومان کمک معیشتی پرداخت شد

 

وی ادامه داد: پرداخت بسته حمایتی دولت بین ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان است.

 

نوبخت ضمن اعلام سلام و پیام هیات وزیران به مردم بزرگوار و مومن استان بوشهر گفت: در این سفر مصوبات سفر رئیس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر پیگیری و بررسی می شود.

 

وی ادامه داد: همچنین قرار است از مجموع ۲ هزار واحد مسکونی محرومان مورد توافق بین سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد در استان بوشهر امروز ۵۰۰ واحد مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

نوبخت گفت: همچنین از پروژه راه آهن که یکی از کارهای مهم و ضروری در استان بوشهر به شمار می رود بازدیدی خواهیم داشت و در پایان در نشست شورای برنامه ریزی و ستاد اقتصاد مقاومتی مسایل توسعه ای این استان را بررسی خواهیم کرد.

 

 

 

ایرناکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/09/09 - 07:32
0
2
سلام باور كنيد شامل من و خيلي از اطرافيانم نشده بهتره دولت يه شفاف سازي كنه كه به اين 60 ميليوني كه پرداخت شده چه گساني هستند؟
1398/09/08 - 11:33
0
2
۴۲۰ هزار نفر از مردم استان بوشهر یارانه معیشتی یا همان بنزین را نگرفته اند. در حالی که جزو استانهای محروم و کم برخوردار محسوب میشویم. تقریبا مثل استان تهران ما را به حساب آورده اند. آنوقت شما در بوق نوبخت ندمید. این یعنی حق چهل درصد مردم بوشهر ضایع شده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین