امروز: دوشنبه 27 آبان 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 08 آبان 1398 - 14:13

اتحاد خبر:تاریخ فوتبال برازجان از ابتدا تا کنون آبستن حوادث تلخ و شیرین بسیاری بوده است که با گذر زمان به ایستگاه کنونی خود رسیده است.

اتحاد خبر:تاریخ فوتبال برازجان از ابتدا تا کنون آبستن حوادث تلخ و شیرین بسیاری بوده است که با گذر زمان به ایستگاه کنونی خود رسیده است.


به گزارش اتحاد خبر،برازجان با داشتن باشگاههایی چون پلیمر، پرسپولیس، مقاومت، اتحاد، شهرداری، کشاورز(سایپا) و برق در رده های سنی مختلف بارها قهرمانی مسابقات فوتبال استان را تجربه کردند و حضوری مقتدر در لیگ های کشور پشت سر گذاشته که متاسفانه دیگر خبری از آن روزها نبود  و شور و شوق فوتبال از سنگ های خسته ورزشگاه تختی دور شده بود تا باشگاه پارس با حمایت و فداکاری جناب دکتر گودرزیان جراح و دندانپزشک اصفهانی ساکن در شهر برازجان در سال ۱۳۹۲ تاسیس شد و با یک کار اصولی و حمایت های مالی گودرزیان و هدایت تیم فکری هییت مدیره و تلاش و برنامه ریزی غلامرضا دلگرم مدیر فنی کاربلد و با تجربه و دارای سطح علمی و مربیگری خیلی خوب، این باشگاه فراتر از حد انتظار فعالیت خود را شروع کرد.
این باشگاه اصطلاحاً غریبه که اکنون از همه آشناهای فوتبال آشناتر است  اکنون با بیش از ۷۵۰ فوتبال آموز، ۴۰ مربی، ۱۰ نیروی پشتیبانی و ۴ ورزشگاه حضوری پررنگ در فوتبال استان و کشور داشته باشد.


باشگاه پارس در دو رده سنی نماینده برازجان در لیگ برتر نونهالان و نوجوانان کشور است و هم اکنون در رده جوانان نیز در مکان دوم جدول رده بندی  مسابقات قهرمانی استان قرار دارد و یکی از بخت های اصلی قهرمانی و صعود به مسابقات کشوری است .


این باشگاه که به قولی با مردم آشنا و با مسئولین غریبه است و کمتر حمایتی از سوی مسئولین متوجه این باشگاه تاکنون بوده است و اغلب هزینه های این باشگاه که حدودا در سال بالغ بر مبلغی حدود ۴۰۰ میلیون تومان است توسط دکتر گودرزیان موسس و مالک این باشگاه تامین می گردد نیاز مبرم به حمایت و توجه مسوولان شهرستانی و استانی دارد تا با نگاه ویژه به این باشگاه بازیکن ساز و آینده دار بتوان زمینه و بستر آکادمیک را برای رشد و توسعه فوتبال برازجان و دشتستان فراهم نمود و با تربیت و پرورش نیروهای خلاق و تکنیکی در آینده شاهد داشتن تیمی در حد نام و آوازه دشتستان بزرگ در سطح اول فوتبال کشور در لیگ برتر در رده بزرگسالان  نیز بود. 


امید میرود همچون دیگر لیگ برتری ها مانند باشگاه محبوب و فعال ستارگان که نماینده شایسته شهر هندبال خیز برازجان در لیگ برتر است و دیگر نمایندگان ما که حضوری فردی یا تیمی در لیگ های مختلف فعالیت دارند حمایت شود.
حضور در دو رده لیگ برتر و یک مدعی قهرمانی در استان و مدیریت بیش از ۷۵۰ فوتبال آموز میسر نمی شود جز با فعالیت شبانه روزی و هزینه های بسیار زیاد که حمایت مسئولین مرتبط را میطلبد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1398/08/14 - 07:59
0
0
تو استان بوشهر همه بودجه ها باید مال شاهین بوشهر باشه، بقیه تیم می خوان چکار؟؟؟
1398/08/08 - 14:34
0
0
سپاسگزارم از سایت اتحاد جنوب
1398/08/08 - 14:33
0
0
درود بر شما
عالی بود
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین