امروز: پنجشنبه 28 شهريور 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 خرداد 1398 - 11:58
معاون سوادآموزی استان بوشهر:

اتحادخبر: معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از آموزش سواد به بیش از سه هزار و ۲۰۰ نفر از سوادآموزان استان بوشهر در سال جاری خبر داد. غلامرضا دانش فر صبح سه‌شنبه در نشست ستاد امتحانات سواد آموزی اظهار داشت: در راستای برگزاری امتحانات پایانی سوادآموزی هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.وی از شرکت بیش از...

اتحادخبر: معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از آموزش سواد به بیش از سه هزار و ۲۰۰ نفر از سوادآموزان استان بوشهر در سال جاری خبر داد.

۳۲۰۰ نفر در استان بوشهر تحت پوشش سوادآموزی قرار گرفتند  غلامرضا دانش فر صبح سه‌شنبه در نشست ستاد امتحانات سواد آموزی اظهار داشت: در راستای برگزاری امتحانات پایانی سوادآموزی هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است.

وی از شرکت بیش از ۹۴ درصد از سوادآموزان استان در ارزشیابی پایانی دوره های مختلف سوادآموزی خبر داد و اضافه کرد: امسال سه هزار و ۲۴۰ نفر در استان بوشهر تحت پوشش دوره سوادآموزی قرار گرفتند.

 

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با تاکید بر تعیین حوزه های امتحانی به صورت دقیق برای سواد آموزان در هر شهرستان و منطقه، افزود: امتحان در مساجد، مدارس، ادارات آموزش و پرورش و محل تشکیل کلاس‌ها برگزار می‌شود.

 

وی هدف از ارزشیابی پایانی را ارتقای کمی و کیفی آموزش دانست و افزود: مهم ترین مسئله در ارزشیابی و سنجش پایانی برگزاری سالم امتحانات و تصحیح درست اوراق امتحانی است و باید مبنای همه کارها مقرارات و دستورالعمل‌ها باشد.

 

دانشفر با اشاره به دیگر برنامه‌ها برای ارتقای کیفیت سوادآموزی گفت: علاوه بر آموزش اولیای بی‌سواد دانش آموزان و بهره گیری بیشتر از مدارس و فرهنگیان، برگزاری دوره های آموزشی و کارگاه های عملی برای آموزش دهندگان مد مورد نظر قرار دارد.

 

وی به برگزاری دوره تربیت مدرس در مردادماه سال جاری در شهر بوشهر اشاره کرد و افزود: دوره تربیت مدرس با حضور ۲۰ آموزش دهنده به نمایندگی از تمامی شهرستان و مناطق استان برگزار می‌شود.

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین