امروز: دوشنبه 31 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 ارديبهشت 1398 - 09:14
رئیس انجمن هنرهای نمایشی بوشهر:

اتحادخبر:  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر در آبان ماه برگزار می‌شود.

اتحادخبر:  رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر در آبان ماه برگزار می‌شود.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر برگزار می‌شود

جهانشیر یاراحمدی صبح سه شنبه  اظهار داشت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر در دو بخش صحنه‌ای و خیابانی برگزار می‌شود.

 

وی افزود: دبیرخانه سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر، فراخوان این جشنواره را با رویکرد و بر مبنای اجرای عموم آثار منتشر کرده است که بر اساس این فراخوان، همه گروهای تئاتر استان می‌توانند پس از اجرای عموم آثار تولید شده خود در این جشنواره شرکت کنند.

 

یاراحمدی گفت: آثاری که از آبان ماه ۹۷ تا خرداد ماه ۹۸ روی صحنه رفته‌اند تا ۱۵ تیرماه ۹۸، باید با تکمیل فرم پیوستی فراخوان و تحویل آن به دبیرخانه متقاضی حضور در جشنواره شوند.

 

وی تصریح کرد: آثاری که حدفاصل تیرماه تا آخر شهریورماه ۹۸، روی صحنه می‌روند نیز تا پنجم مهرماه مهلت دارند متقاضی حضور در جشنواره شوند.

 

وی بیان کرد: مهلت ثبت تقاضای آثار صحنه‌ای مرحله اول ١٥ تیر و مرحله دوم ٥ مهر و مهلت ثبت تقاضای آثار خیابانی پایان مرداد ۹۸ است.

 

رئیس انجمن هنرهای نمایش استان بوشهر یادآور شد: بازبینی آثار ارسالی در مهرماه ۹۸ انجام خواهد شد و سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین