امروز: پنجشنبه 30 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 فروردين 1398 - 09:07
افزایش کشفیات کالای قاچاق؛

اتحادخبر:  فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش کشفیات کالای قاچاق در سطح استان خبر داد و گفت: محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است.

اتحادخبر:  فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش کشفیات کالای قاچاق در سطح استان خبر داد و گفت: محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است.

 محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است

 سردار خلیل واعظی ظهر یکشنبه در نشست کمیسیون مبارزه با کالای قاچاق استان بوشهر اظهار داشت: در راستای قابله با قاچاق تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است و شاهد کشفیات بالایی هستیم.

 

وی ادامه داد: مقابله جدی با قاچاق را در دستور کار داریم و در سال جاری نیز این مهم با جدیت ادامه یافته است به گونه‌ای که در زمینه کشفیات سوخت قاچاق شاهد افزایش ۲۳۱ درصدی هستیم.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر میزان افزایش کشفیات پرونده‌های یک میلیارد ریالی قاچاق در سال جاری را ۷۰۰ درصد عنوان کرد و افزود: در ۲۵ روز نخست سال شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی پرونده‌های قاچاق بالای پنج میلیارد ریالی در استان هستیم.

 

افزایش ۱۴۵ درصدی کشف قاچاق

 

وی با اشاره به اینکه محورهای مختلف استان بوشهر برای فعالیت قاچاقچیان ناامن شده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته بیش از ۷۵۵ میلیارد تومان کالای قاچاق با تلاش نیروی انتظامی کشف شد که افزایش ۱۴۵ درصدی را نشان می‌دهد.

 

واعظی با اشاره به افزایش ۲۳۱ درصدی کشفیات سوخت قاچاق در سال قبل خبر داد و افزود: کشفیات پرونده‌های بالای پنج میلیارد ریال ۱۵ درصد و انهدام باندهای مجرمانه ۴۸ درصد افزایش داشته است.

 

 

 

 

مهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین