امروز: يکشنبه 26 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 فروردين 1398 - 11:00

اتحاد خبر- منصور بازیار: با عرض اداب و احترام؛ به نام خداوندی که همواره محبت را به ما آموخت و چشمه مهرایزد او به سوی همه موجودات سرازیراست و اگر ما او را فراموش کنیم او هرگز ما را فراموش نمی کند و بهار که از باشکوه ترین جلوه های جهان هستی می باشد و با تماشای آن میتوان راهی به سوی جمال پروردگار یافت را به ما اعطا فرمود...

پیام نوروزی مدیرکل وناظر گمرکات استان بوشهر

بسم الله الرحمن الرحیم

 

با عرض اداب و احترام؛


به نام خداوندی که همواره محبت را به ما آموخت و چشمه مهرایزد او به سوی همه موجودات سرازیراست و اگر ما او را فراموش کنیم او هرگز ما را فراموش نمی کند و بهار که از باشکوه ترین جلوه های جهان هستی می باشد و با تماشای آن میتوان راهی به سوی جمال پروردگار یافت را به ما اعطا فرمود.

بدون تردید عید نوروز میراث مانای نیاکان ما و معرف فرهنگ و تمدن ملتی می باشد که به درستی و زیبایی هرچه تمام تر در طول تاریخ چندین هزارساله که خود با اسلام رحمانی و عقلانی پیوند خورده، پویایی و امیدآفرینی رادر دل خود جای داده است. نوروزی که آغازگر فصل رویش، جلوه ای از نو شدن دل ها و پیام آور دوستی، همزیستی، صفا و محبت می باشد.

پس بر خود واجب می دانم با استعانت از بهارآفرین بی همتا این عید سعید باستانی و حلول سال 1398 را به تمام هموطنان عزیز بالاخص شهروندان فهیم استان بوشهر و خانواده بزرگ گمرک تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از موفقیت و کامیابی را برای این عزیزان از باری تعالی آرزو مینمایم.

اداره کل گمرکات استان بوشهر در سالی که گذشت با همکاری، همیاری و تلاشهای شبانه روزی خادمان تلاشگر ایران اسلامی، موفقیت هایی چشمگیری در زمینه های کاهش بی سابقه زمان ترخیص کالا، انجام صد درصد فرایندهای گمرکی در رویه واردات قطعی و کسب درآمد چشمگیر گمرکی  توانست در بین گمرکات کشور جایگاه مناسبت و درخور منطقه را کسب نموده، این توفیقات مهم و بزرگ را در کارنامه گمرک بوشهر رقم زده و ثبت نماید.

اینجانب در طول مدت خدمتم با همکاری مسئولین استانی، شهرستانی، محلی و شهروندان فرهیخته استانم بوشهر و با تلاش و همت کارکنان این اداره اقداماتی را بصورت برنامه محور در حوزه های مختلف گمرکی برنامه ریزی و اجرا نمودیم.

در پایان ، یک بار دیگر، ضمن تقدیر و سپاس از تلاش های خستگی ناپذیر یکایک همکاران شریف و زحمتکش ، فرارسیدن عید باستانی نوروز را تبریک عرض نموده و آرزومندم با اتکال به باریتعالی و بر سرسفره قرآن کریم، سالی آکنده از توفیق و سرافرازی و نیک نامی و تندرستی را در کنار خانواده محترمتان پیش رو داشته باشید.


پیروز و سربلند باشید.منصور بازیار
ناظر گمرکات استان و مدیر کل گمرک منطقه ویژه اقتصادی استان بوشهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین