امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 اسفند 1397 - 13:45

اتحاد خبر: جشن ویژه نوروز کودکان کار با همکاری اداره بهزیستی شهرستان دشتستان، مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده و فنی و حرفه ای دشتستان واحد خواهران برگزار شد. به گزارش «اتحاد خبر»، رییس واحد خواهران فنی و حرفه ای دشتستان گفت: ما امروز دور هم جمع شدیم تا پیشاپیش شروع سال نو را جشن ...

اتحاد خبر: جشن ویژه نوروز کودکان کار با همکاری اداره بهزیستی شهرستان دشتستان، مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده و فنی و حرفه ای دشتستان واحد خواهران برگزار شد.


به گزارش «اتحاد خبر»، رییس واحد خواهران فنی و حرفه ای دشتستان گفت: ما امروز دور هم جمع شدیم تا پیشاپیش شروع سال نو را جشن بگیریم.

شمیم برازجانی افزود: اینجا یک نمایشگاه از نقاشی های کودکان عزیزمان ارائه شده است که در آن آرزوهای خود را نوشته و به تصویر کشیده اند. هدف از برگزاری نمایشگاه نقاشی های آرزو این بوده هر کسی که می تواند در حد توان بخشی از آرزوهای این کودکان را برآورده کند.وی تاکید کرد: هدف مرکز فنی وحرفه ای نه تنها جشن بوده، بلکه بیشتر می خواستیم که بچه ها با محیط فنی و حرفه ای و آموزش های آن برای آینده شان اشنا شوند. مقرر شده که از سال آینده متناسب با سن این کودکان آموزش و مشاوره شغلی به آنها ارائه شود. 

 

گفتنی است دیگر برنامه های این جشن اجرای گروه هنرجویان موسیقی آموزشگاه چکاوک بوده و همچنین دو هنرمند جوان "ابوالفضل متوسلی"، و "محمد حاجیان پور" به اجرای برنامه طنز پرداختند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین