امروز: دوشنبه 30 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 بهمن 1397 - 12:49

اتحادخبر؛ مهاجم پیشین استقلال می‌گوید تعدد بازیکنان در خط حمله استقلال به نفع تیم است و باعث انگیزه و رقابت بالا بین بازیکنان می‌شود.

اتحادخبر: مهاجم پیشین استقلال می‌گوید تعدد بازیکنان در خط حمله استقلال به نفع تیم است و باعث انگیزه و رقابت بالا بین بازیکنان می‌شود.

 

 استقلال نیم‌فصل دوم را با بردی پرگل آغاز کرد. شاگردان شفر مثل فصل گذشته در نیم‌فصل دوم برای حریفان خط و نشان کشیدند. آن‌ها روز جمعه و در هفته هجدهم لیگ برتر در تبریز، مهمان تراکتورسازان خواهند بود. فراز فاطمی، مهاجم اسبق آبی‌پوشان در خصوص شرایط متفاوت تیم شفر با ما به گفتگو نشست.

 

در اولین دیدار برگشت رقابت‌ها، استقلال برای حریفان خط و نشان کشید...

آبی‌ها در بازی اول فوق العاده بودند. در تمام خطوط، استقلال متفاوت کار کرد. با ملحق شدن بازیکنان جدید به تیم و بازگشت مصدومان همگی عملکرد جالب توجهی داشتند. با اینکه هفته اول رقابت‌ها بود و به دلیل فاصله زمانی زیادی که به خاطر جام ملت‌ها به وجود آمد، اما استقلال فراتر از انتظار ظاهر شد.

مهاجم جدید آبی‌ها، اسماعیل گونسالوس را چطور دیدید؟

بازیکنی که در بدو ورود، پایش به گلزنی باز شود نشان می‌دهد از نظر روحی و روانی خود را برای کار در ایران آماده کرده، اما به نظر می‌رسد از لحاظ بدنی باید بیشتر آماده شود تا بتواند دقایق بیشتری را به میدان برود.

حضور گادوین منشا چطور؟

منشا در پیکان عالی بود. با حضور در پرسپولیس کمی از عملکردش کاسته شد، اما همان‌جا هم خوب بود. او انگیزه‌های زیادی برای کار در استقلال دارد و امیدوارم مؤثر باشد.

استقلال بازیکنان زیادی برای بازی در خط حمله دارد. این ترافیک را چطور ارزیابی می‌کنید؟

تعدد بازیکنان در خط حمله به نفع استقلال است. چهار یا پنج مهاجم در تیم رقابت و انگیزه خوبی را به وجود می‌آورند. همان‌طور که دیدیم مرتضی تبریزی در دیدار برابر پیکان برخلاف گذشته به عنوان مهاجم هدف در بازی به کار گرفته شد و پایش به گلزنی باز شد. او می‌تواند همانند تیم قبلی اش ذوب‌آهن، خود را در خط حمله نشان دهد.

بازی روز جمعه استقلال برابر سرخپوشان تبریزی را چطور می‌بینید؟

مصاف بسیار سختی را برای شفر و تیمش پیش‌بینی می‌کنم. مخصوصاً این بازی در تبریز و در حضور تماشاگران پرشور تراکتورسازی برگزار می‌شود. به نظر من عیار استقلال برابر تراکتوری‌ها مشخص خواهد شد. تراکتور تیم پرمهره و آماده‌ای است. امیدوارم دیدار جذابی و زیبایی را ببینیم.

و، اما حرف آخر؟

برای آبی‌پوشان با ترکیب فعلی و آمدن چند بازیکن جدید نگرانی وجود ندارد. هواداران باید حمایت بیشتری از این تیم داشته باشند چراکه مطمئنم بازی‌های زیبایی را در لیگ برتر و آسیا از استقلال شاهد خواهیم بود.

 

 

 

 

خبرورزشیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین