امروز: سه شنبه 01 مرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 بهمن 1397 - 11:05

اتحادخبر؛ با ادامه اکران فیلم ها در سینماهای مردمی فجر فیلم های «سرخپوست»، «متری شش و نیم»، «مسخره باز» و «شبی که ماه کامل شد» به اکران فوق العاده رسیدند.

اتحادخبر: با ادامه اکران فیلم ها در سینماهای مردمی فجر فیلم های «سرخپوست»، «متری شش و نیم»، «مسخره باز» و «شبی که ماه کامل شد» به اکران فوق العاده رسیدند.

 

«سرخپوست» به ۷ سانس فوق العاده رسید

 

روز هفتم از سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر در سینماهای مردمی با استقبال پشت سر گذاشته شد و برخی از آثار به سانس های فوق العاده نیمه شب رسیدند که از جمله آن ها می توان به فیلم «سرخپوست» نیما جاویدی اشاره کرد که در ۷ سانس فوق العاده در سینما کورش روی پرده رفت.

 

همچنین فیلم سینمایی «مسخره باز» به کارگردانی همایون غنی زاده نیز در یک سانس فوق العاده در این سینما اکران شد. این فیلم در سینما استقلال و فرهنگ هم هر کدام یک سانس فوق العاده داشت.

 

فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی در ۲ سانس و فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار در یک سانس در سینما آزادی به سانس فوق العاده رسیدند.

 

خبر دیگر اینکه فیلم «بنفشه آفریقایی» ساخته مونا زندی نیز ویژه ناشنوایان با حضور رضا بابک بازیگر، علیرضا شجاع نوری تهیه کننده و مونا زندی در سینما کورش اکران شد.

 

 

 

صباکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین