امروز: چهارشنبه 01 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 06 آذر 1397 - 23:22

اتحاد خبر:شهردار آبپخش از آغاز عملیات اجرایی نصب بزرگترین تلویزیون شهری  شمال استان در آبپخش خبر داد.

اتحاد خبر:شهردار آبپخش از آغاز عملیات اجرایی نصب بزرگترین تلویزیون شهری  شمال استان در آبپخش خبر داد.به گزارش اتحاد خبر؛ اعظم صمصامی با اعلام این خبر اظهار داشت:همواره اعتقادم این است که باید مردم شاد باشند و جهت شادی مردم و افزایش امید به زندگی در آنها، باید زیرساختهای گردشگری و شادی آفرین را توسعه داد.
صمصامی تصریح کرد: بخاطر وجود مشکلات روزمره، جسم و روح مردم خسته است و نیاز به آسایش و تفریح و سرگرمی دارد.
شهردار آبپخش از آغاز عملیات اجرایی بزرگترین تلویزیون شهری شمال استان در پارک خضرا آبپخش  خبر داد و افزود:مردم برای سپری کردن اوقات فراغت خود به پارک می روند و بیشترین انتخاب شهروندان در شهر آبپخش، پارک خضرا می باشد و ما جهت  لذت بردن بیشتر شهروندان و شادی آنها، اجرای تلویزیون بزرگ شهری را در دستور کار قرار دادیم که انشالله در آینده ای نه چندان دور در پارک خضرا نصب و مورد استفاده مردم قرار خواهد گرفت.
مهندس صمصامی افزود:  این تلویزیون 12 متر مربع است و بزرگترین تلویزیون شمال استان بوشهر محسوب می شود.

صمصامی خاطرنشان کرد: بیشترین اهتمام مسئولین ارشد استان به توسعه مبلمان شهری و اجرای زیرساختهای شادی آفرین برای مردم است و ما نیز در این راستا گام بر می داریم.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/09/08 - 00:36
0
1
سلام خانم مهندس فعال و پرتلاش لطفا بجای بیلبورد های شهری تلویزیون نصب کنید برا تبلیغات تا کمکی بشود جهت تبلیغات نوین و ارزان برا صنف کسبه
ممنون
1397/09/07 - 10:15
0
1
سلام حقوق کارگرها رو بده نمیخواه دل مردم با نصب تلویزیون شاد کنی
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین