امروز: جمعه 30 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 آبان 1397 - 09:51
رئیس شورای هیئات مذهبی کشور:

اتحاد خبر: رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: به منظور گسترش فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی، طرح شورای هیئت‌های مذهبی مدارس با همکاری آموزش و پرورش اجرا می‌شود.

اتحاد خبر: رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور گفت: به منظور گسترش فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی، طرح شورای هیئت‌های مذهبی مدارس با همکاری آموزش و پرورش اجرا می‌شود.

هیئت‌های مذهبی در مدارس فعال می‌شوند/ اجرای طرح هر مدرسه یک هیئت

به گزارش مهر؛ نوشاد نوشاد اظهار داشت: به منظور برپایی باشکوه مراسم پیاده‌روی اربعین شاهد همکاری بسیار خوبی بین دستگاه‌ها و نهادهای دولتی با مردم هستیم.

 

وی اضافه کرد: هرچند دشمنان تلاش گسترده‌ای برای کم‌رنگ‌کردن حضور مردم در مراسم ماه محرم و صفر داشته‌اند و پیش‌بینی کرده بودند که امسال مراسم و برنامه‌ها سرد برگزار شود ولی شاهد حضور پرشورتر مردم در این برنامه‌ها هستیم.

 

رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با بیان اینکه برنامه‌های امسال پرشورتر و باشعورتر برگزار شده‌اند، خاطرنشان کرد: در راستای کیفیت‌بخشی به مراسم عزادارای حسینی برنامه‌ریزی گسترده‌ای صورت گرفت و شاهد اجرای منظم و بابرنامه‌ مراسم و آئین‌ها هستیم.

 

وی با بیان اینکه هیئت‌های مذهبی کشور در نقاط مختلف به خوبی در ایام محرم و صفر نقش‌آفرینی کرده‌اند، بیان کرد: در ایام اربعین حسینی و دهه آخر صفر نیز شاهد برگزاری برنامه‌های باشکوهی خواهیم بود.

 

نوشادی از اجرای طرح هر مدرسه یک هیئت خبر داد و افزود: به منظور گسترش فعالیت‌های هیئت‌های مذهبی، طرح شورای هیئت‌های مذهبی مدارس با همکاری آموزش و پرورش اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای ساماندهی موکب‌ها، ادامه داد: در این راستا شناسنامه‌دار شدن موکب‌ها نیز با جدیت دنبال می‌شود تا شاهد خدمات‌دهی بهتر و مطمئن‌تری باشیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین