امروز: شنبه 31 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 24 مرداد 1397 - 12:46
به همراه جشن ازدواج آسمانی؛

اتحاد خبر: اجرای نمایشنامه خوانی طنز با هنرمندی گویندگان رادیو شهریاران موج دشتستان در برازجان برگزار گردید. به گزارش «اتحاد خبر»؛ بانو بوستانی، مجری برنامه و مدیر انجمن شهریاران گفت: هنر نمایشنامه خوانی مدتی است که در سراسر ایران اجرا می شود. در برازجان نیز نمایش "به خاطر مروارید" به کارگردانی آقای داوود جان امیری را برای اولین بار به روی صحنه ...

اتحاد خبر-زهره عرب: اجرای نمایشنامه خوانی طنز با هنرمندی گویندگان رادیو شهریاران موج دشتستان و به همت انجمن گویندگی شهریاران سه شنبه 23 مرداد ماه در برازجان برگزار می شود.

به گزارش «اتحاد خبر»؛ به همراه این مراسم جشن ازدواج آسمانی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) به همت اداره ورزش و جوانان دشتستان، امور بانوان فرمانداری دشتستان و انجمن شهریاران نیز برگزار شد.

بانو بوستانی، مجری برنامه و مدیر انجمن شهریاران گفت: هنر نمایشنامه خوانی مدتی است که در سراسر ایران اجرا می شود. در برازجان نیز نمایش "به خاطر مروارید" به کارگردانی آقای داوود جان امیری را برای اولین بار به روی صحنه بردیم. و اینک نیز با اجرای نمایشنامه خوانی طنزنوشته ها و داستان های نویسنده و هنرمند دشتستانی آقای علیرضا احمدی خرم در خدمت مردم عزیز دشتستان هستیم.


وی ضمن تشکر از ریاست شورای اسلامی شهر برازجان ادامه داد: انجمن شهریاران افتخار دارد تا اجرای نمایشنامه های طنز را با حضور گرم و استقبال کم نظیر مردم برگزار نماید.

در ادامه نمایشنامه های "موتورسواری دولا دولا نویمو" با گویندگی "محمدرضا شعبانی" و نویسندگی «علیرضا احمدی خرم»؛ "بیو تا فالت بگیرم"، با گویندگی "رویا شیخی"، "ابوالفضل متوسلی" و "نسرین مظفری"؛ "ماجرای خواستگاری غلو"، با گویندگی "ابوالفضل متوسلی"، "محمدرضا شعبانی"، "رویا شیخی"، "اشکان عبداللهی"، "نسرین مظفری" و "حمیده مظفری"؛ "اندر تعارفات روزمره" با گویندگی "ابوالفضل متوسلی"، "اشکان عبداللهی"، "محمد بوستانی" و "حمیده مظفری"؛ و "بخشکی ای شانس" با گویندگی "ابوالفضل متوسلی" اجرا گردید.

در حاشیه این مراسم تقدیر از 6 عروس و داماد که با مهریه های پایین ازدواج کرده بودند توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان صورت گرفت؛ همچنین "سعید بخت" نوازنده و خواننده دشتستانی به اجرای موسیقی پرداخت.

 

به گزارش «اتحاد خبر»؛ در پایان مراسم از هنرمندان و گویندگان انجمن شهریاران با اهدای لوح تقدیر و کتاب و با دعوت از هنرمندان و پیشکسوتان دشتستان "محمد رحیمی"، "رحیم کاویانی"، "علی زیارتی"، مینا معتمدی خواه" تقدیر شد.

 

محمد رحیمی، هنرمند و بازیگر طنز پیشکسوت ضمن تشکر از بچه های تیم رادیویی شهریاران اظهار داشت: از دید من کار رادیویی بسیار سخت تر از کار در تلویزیون و سینما است.

 

وی با اشاره به جمله ی ماندگار "تنها صداست که می ماند"، دشواری کار رادیویی به این خاطر است که در نمایشنامه رادیویی باید تمام حس و پیام کار را از طریق صدا به مخاطب انتقال داد و این کار بسیار سختی است، اما در تلویزیون توسط حرکات دست و میمیک چهره بخشی از کار انتقال حس انجام می گیرد.

تصاویر اختصاصی «اتحاد خبر» از اجرای نمایشنامه خوانی طنز در برازجان (1)

تصاویر اختصاصی «اتحاد خبر» از اجرای نمایشنامه خوانی طنز در برازجان (2)کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/05/25 - 22:29
0
1
دست خدا با جماعت است.
قطعاوحدت دراندیشه ها ورفتارها وکارها وتصمیم ها بر اصل صدق،ونیزوحدت درارکان جامعه وفردی می تواند خروجی آن رضایت خلق که همانا رضایت خداست رو در بر داشته باشه.
این اقدام فرهنگی که قطعا می تواند نقش بی بدیلی در کاهش تنش ناهنجاری های جامعه ایجاد کندبا وحدت واصل صدق به مقصود خود رهنمون خواهدشد.
وقتی مخاطب صدا رامی شنود، باید علم حلم صدق تلاش تخصص تفاوت هنر پشت کار واهتمام جدی گوینده ی صدا را از فرسنگ ها حس ولمس کند.(مثل صدای باران ودریا را وقتی می گوید)
این رمز تفاوت صدا وتصویرست.
موفقیت دست یافتنی ست حتی باشکست،ممنونم وطن خواه از اصفهان.
1397/05/25 - 20:23
0
1
بسیار عالی بودتشکر میکنم ازهفته نامه اتحاد خبر و همچنین از شهریاران که باعث خوشحالی مردم دشتستان از زحمات بانو بوستانی ومدیر رادیو شهریاران وجناب علیرضا احمدی خرم و همچنین خسته نباشی به زهره عرب خبرنگار سایت اتحاد جنوب
1397/05/25 - 16:00
0
1
سپاس از خانم عرب و اتحاد خبر بابت تهیه گزارش خوب این مراسم و تشکر از خانم بوستانی مدیر محترمه انجمن گویندگی شهریاران
1397/05/24 - 18:50
0
2
با نام و یاد خدا من به عنوان عضو از انجمن گویندگان رادیو شهریاران برازجان بسیار سپاسگزاری میکنم از تمامی عزیزانی که برای اجرای این تیم زحمت کشیدند.علی الخصوص بانو زهرا بوستانی مدیر رادیو شهریاران ، جناب آقای علیرضا احمدی خرم نویسنده و کارگردان این اجرا و بانو زهره عرب خبرنگار سایت اتحاد خبر که پا به پای این تیم زحمت کشیدند.
🧕🏻🎙🧕🏻🎙📻🦋🌴 تشکر ویژه دارم از هفته نامه اتحاد خبر که هم قبل و هم بعد از اجرای برنامه نمایشنامه خوانی، در اطلاع رسانی به مردم دشتستان، با تیم هنری رادیو شهریاران موج دشتستان همراهی و همدلی داشتند ...

هماره سرافراز بمانید و مانا 🙏🙏🌹🌹🌴🌴🌴🌴🌴
🧕🏻🎙🧕🏻🎙📻🦋🌴 و همچنین تشکر از مهردخت دیارم خانم زهره عرب که قلم فرسایی می کنند بر عرصه خبر

اندیشه ات سبز و هماره قلم به مهر بر صفحه روزگار زنید🌹🌴🌹
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین