امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 21 مرداد 1397 - 18:50
رییس شورای شهر برازجان در نشست تجلیل از خبرنگاران:

اتحاد خبر: نشست شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید. به گزارش "اتحاد خبر"، رییس شورای اسلامی شهر برازجان ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگار باید بداند و می داند که فردی که آگاه تر است مسئول تر است. وی ضمن اشاره به اهمیت و ارزش شغل خبرنگاری ادامه داد: خبرنگار در برابر اندیشه ها...

اتحاد خبر-زهره عرب: نشست شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت روز خبرنگار برگزار گردید.

به گزارش "اتحاد خبر"، رییس شورای اسلامی شهر برازجان ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگار باید بداند و می داند که فردی که آگاه تر است مسئول تر است.وی ضمن اشاره به اهمیت و ارزش شغل خبرنگاری ادامه داد: خبرنگار در برابر اندیشه ها، اعمال و اخلاق جامعه مسئول است و این مسئولیت و مسئولیت ها نه تنها محدودیت نمی آورند، بلکه راه رسیدن به کمال در این حرفه ی مقدس را برای خبرنگار به ارمغان می آورند.

مهدی نیکنام تاکید کرد: خبرنگاران عزیز، ما به شما افتخار می کنیم و بدون شک تمام ادارات و سازمانهای شهر و شهرستان نیز به وجود و فعالیت شما افتخار می کنند.

نقد سازنده برای هر مسئولی لازم است

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت: 17 مرداد ماه روزی است که محمود صارمی، خبرنگار شهید، جان خود را در این راه فدا کرد. به پاس این روز ما برای شما عزیزان خبرنگار احترام خاصی قائل هستیم.

وی ابراز داشت: یکی از افتخارات ما این است که خبرنگاران برازجان اکثرا جوان هستند، و ایشان با قلم پاک خود می توانند واقعیت ها را به گوش مردم برسانند.

محراب بنافی با اشاره به اینکه نقد سازنده برای هر مسئولی لازم است، گفت: خبرنگاران سعی کنند مطالب خوب و امیدوارکننده را منتشر کنند و مطالب و موضوعاتی را که برای پیشرفت این مردم لازم است به سمع مردم رسانده شود.

گفتنی است در ادامه این نشست دو تن از خبرنگاران پیشکسوت دشتستان به بیان مطالبی پرداخته و از خبرنگاران حاضر در جلسه تقدیر صورت گرفت.


کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/05/21 - 21:00
0
0
جالبه
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین