امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 15 مرداد 1397 - 08:33

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: تنها راهکار خروج موفق از شرایط کنونی اقتصادی کشور تقویت رویکرد دانش محور نسبت به مسائل اقتصادی و توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان است. عبدالکریم گراوند در نشست با شرکت های دانش بنیان استان بوشهر افزود: در این ارتباط با هدف بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان که متشکل از جوانان کارآفرین است، کارگروه تخصصی...

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: تنها راهکار خروج موفق از شرایط کنونی اقتصادی کشور تقویت رویکرد دانش محور نسبت به مسائل اقتصادی و توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان است.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم گراوند یکشنبه شب در نشست با شرکت های دانش بنیان استان بوشهر افزود: در این ارتباط با هدف بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان که متشکل از جوانان کارآفرین است، کارگروه تخصصی در این استان تشکیل می شود.


وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت شرکت های دانش بنیان این استان بخشی از مشکلات کارآفرینان، تولیدکنندگان و صنعت‌گران با تسهل‌گری دستگاهای اجرایی برطرف می‌شود.


گراوند ادامه داد: استاندار بوشهر توسعه فعالیت های مجموعه پارک علم و فناوری خلیج فارس را در گرو توسعه زیرساخت های آن از جمله تکمیل طرح ساخت پارک و مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس عنوان کرد.


وی با اشاره به ظرفیت آبزی پروری استان بوشهر گفت: فعالیت شرکت های طرح پرورش ماهی در قفس با مشارکت بنیاد مستضعفان برای تولید، اشتغال و صادرات در استان بوشهر آغاز شده و میزان سرمایه‌گذاری آن در مدت کمتر از سه سال برمی‌ گردد.


استاندار بوشهر اظهار داشت: حوزه صنعت نفت و گاز باید به شرکت‌های دانش‌ بنیان برای اجرای طرح‌های مختلف از جمله کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی اعتماد کند.


وی بیان کرد: باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در اجرا و خرید پنل های خورشیدی برای تولید انرژی در مناطق مختلف استان استفاده شود.


گراوند گفت: تیم‌های فناوری‌های پهپاد استان بوشهر از ظرفیت بالایی برخوردار هستند که باید این ظرفیت را در بخش‌های مختلف بکار گرفت.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پیگیری های انجام شده در موضوع های زیرساختی پارک علم و فناوری و برطرف کردن مشکلات آن، شمار واحدها و شرکت های دانش بنیان این استان رشد و توسعه یافته اند.


سعید زرین فر افزود: برای رسیدن به رونق و پیشرفت اقتصادی باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در استان بوشهر استفاده شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین