امروز: سه شنبه 29 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1403 - 10:57

اتحادخبر: بازیکن پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس با اشاره به نبرد دو تیم در مسیر قهرمانی گفت: تیمی که آرامش پیدا کند جام قهرمانی را هم لمس می کند.

 

اتحادخبر: بازیکن پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس با اشاره به نبرد دو تیم در مسیر قهرمانی گفت: تیمی که آرامش پیدا کند جام قهرمانی را هم لمس می کند.

پرسپولیس و استقلال هیجان کاذب ندادند/ آرامش قهرمانی می‌آورد

به گزارش مهر، رقابت‌های لیگ بیست و سوم فوتبال کشور در حالی به هفته‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که استقلال با ۶۰ و پرسپولیس با ۵۹ امتیاز رقابت تنگاتنگی در مسیر قهرمانی دارند. دو رقیب سنتی پس از سال‌ها حالا با هم برای فتح جام قهرمانی در سه هفته مانده به پایان رقابت‌ها نبرد می‌کنند تا شور و هیجان بین طرفداران دو تیم نیز بروز پیدا کند.

محمدرضا مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به این موضوع گفت: وقتی بازی‌هایی دارید که می‌تواند شما را به جام برساند چیزی جز هیجان سراغ هوادارانتان نخواهد آمد. این موضوع با تفکر بازیکن در داخل زمین باید به نحو دیگری همراه شود. آنها به خودشان هیجان کاذب نداده اند که نشانه آن همین رقابت تا آخرین لحظه است.

او که سابقه پوشیدن پیراهن هر دو تیم را دارد افزود: استقلال و پرسپولیس با وجود تمام مشکلات همچنان دنبال بازی بدون هیجان کاذب هستند. آنها با تمام فشارها سعی می‌کنند در زمین مسابقه رقابت کنند و همین امر باعث می‌شود در بازی‌های اخیر دست از بردن برنداشته و به فکر سه امتیاز با وجود تمام اتفاق‌های خواسته و ناخواسته باشند.

مهدوی درباره تأثیر این هیجان در پیشبرد مسیر قهرمانی هر یک از دو باشگاه گفت: هیجان برای هوادار خوب است اما اگر قرار باشد همین وضع را بازیکن در داخل زمین تجربه کند همه چیز فرق خواهد داشت. تیمی که آرامش داشته باشد جام را لمس خواهد کرد و تیمی که نتواند احساسات خود را کنترل کند ضربه غیر قابل جبران خواهد خورد.

کارشناس فوتبال کشور در پایان خاطرنشان کرد: طبیعی است در پایان فصل بخشی از فضای هواداری فوتبال پایتخت ناراحت باشد چون تیم محبوبش قهرمان نشده است اما فکر می‌کنم اگر هر دو تیم به فکر بهبود شرایط فنی خود باشند و با توجه به سهمیه ای که برای لیگ نخبگان آسیا کسب کرده اند بتوانند برای آسیا برنامه ریزی کنند اتفاق‌های بهتری را شاهد خواهیم بود.

پرسپولیس و استقلال هیجان کاذب ندادند/ آرامش قهرمانی می‌آورد

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: وحید حدود 5 روز قبل گفت: زهی خیال باطل ...
 • .: سیده فاطمه هدایت حدود 5 روز قبل گفت: چه دلسوزانه و زبان ...
 • .: ساسان جهــــانبانی حدود 5 روز قبل گفت: لازم نیست حتماً عالی ...
 • .: جواد حدود 6 روز قبل گفت: پارس شمالی باید مستقل ...
 • .: احسان حدود 6 روز قبل گفت: اگه به موسوی دسترسی ...
 • .: حسین داو طلب پور حدود 7 روز قبل گفت: واژه ی "معلم" یک ...
 • .: علی حدود 8 روز قبل گفت: عکس مدارکاشم میزاشتید دیگه ...
 • .: قاسم نوشاد حدود 8 روز قبل گفت: با سلام و خدا ...
 • .: مهدیار حدود 8 روز قبل گفت: دقیقا نظر جنابعالی درست ...
 • .: همشهری حدود 9 روز قبل گفت: درود بر شما ...