امروز: سه شنبه 29 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 29 ارديبهشت 1403 - 08:24
برای سال جاری؛

اتحادخبر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: برای طرح هادی روستایی در سال جاری ۹۳ میلیارد تومان تخصیص‌های یافت که در طرح هادی در ۱۰۸ روستا از نیمه دوم اردیبهشت ما آغاز شده است.

 

اتحادخبر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: برای طرح هادی روستایی در سال جاری ۹۳ میلیارد تومان تخصیص‌های یافت که در طرح هادی در ۱۰۸ روستا از نیمه دوم اردیبهشت ما آغاز شده است.

 ۹۳ میلیارد تومان به طرح‌های هادی روستایی استان بوشهر اختصاص یافت

به گزارش مهر؛ امیر برومند اظهار کرد: در سال گذشت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی با تسهیلات ۲۰۰ میلیونی تومانی در روستاها آغاز شد است و با عنایت ریاست جمهوری این تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومان در سال جاری تغییر کرده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: در سال گذشته ۴ هزار واحد مسکونی ۲۰۰ میلیون بود که وقتی تسهیلات به ۳۵۰ میلیون تغییر کرد و سهم استان نیز ۳۵۰ هزار واحد شد در پایان سهمیه‌ای که پایان اعلام شد هفت هزار واحد بود.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۶ هزار ۱۰۰ واحد پرونده تشکیل و به بانک جهت دریافت تسهیلات مسکن معرفی شده‌اند که سه هزار و ۲۰۰ پرونده انعقاد قرار جهت پرداخت شده است.

برومند یاد آور شد: در حوزه مسکن محرومین مدد جویان کمیته امام امام خمینی (ره) تفاهم نامه‌ای با وزارت نفت مسئولیت‌های اجتماعی هزار واحد امسال احداث خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در حوزه بهزیستی تفاهم نامه خوبی در زمینه ساخت مسکن در شهرهایی که اداره راه و شهر سازی ندارند بتوانیم از حساب ۱۰۰ استفاده که بتوانم برای مدد جویان بهزیستی ساخت شود.

وی ادامه داد: در کل استان ۲ هزار و۷۸۰و احد توسط بنیاد در حال ساخت است که ۹۰ واحد آن در شهر اهرم در حال احداث است و هزار و ۷۵۸ واحد نیز زمین واگذار شده به صورت گروه‌های ساخت که ۱۶۷و احد در شهرستان تنگستان است.

برومند افزود: در حوزه واگذاری قطعه زمین ۹۹ ساله سهم ۱۰ هزار قطعه است که تاکنون ۱۶ هزار قطعه شناسایی شده است و در لیلک تنگستان ۱۲۰ هکتار است که هزار و ۵۰۰ قطعه با اولویت بومی خود روستا و شهرستان و استان است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در حوزه بحث طرح هادی روستایی در سال جاری ۹۳ میلیارد تومان تخصیص‌های یافت که در طرح هادی در ۱۰۸ روستا از نیمه دوم اردیبهشت ما آغاز شده است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: وحید حدود 5 روز قبل گفت: زهی خیال باطل ...
 • .: سیده فاطمه هدایت حدود 5 روز قبل گفت: چه دلسوزانه و زبان ...
 • .: ساسان جهــــانبانی حدود 5 روز قبل گفت: لازم نیست حتماً عالی ...
 • .: جواد حدود 6 روز قبل گفت: پارس شمالی باید مستقل ...
 • .: احسان حدود 6 روز قبل گفت: اگه به موسوی دسترسی ...
 • .: حسین داو طلب پور حدود 7 روز قبل گفت: واژه ی "معلم" یک ...
 • .: علی حدود 8 روز قبل گفت: عکس مدارکاشم میزاشتید دیگه ...
 • .: قاسم نوشاد حدود 8 روز قبل گفت: با سلام و خدا ...
 • .: مهدیار حدود 8 روز قبل گفت: دقیقا نظر جنابعالی درست ...
 • .: همشهری حدود 9 روز قبل گفت: درود بر شما ...