امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 ارديبهشت 1400 - 11:46
مدیرعامل شرکت گاز فارس عنوان کرد:

اتحادخبر:  مدیرعامل شرکت گاز فارس با اشاره به اجرای طرح بخشودگی گازبهای مشترکان خانگی کم مصرف از دی‌ماه ۹۹، گفت: در این طرح ۲۱۹ هزار و ۱۹۲ مشترک خانگی از تخفیف ۱۰۰ درصدی گازبها برخوردار شده و گاز را بدون پرداخت قبض، مصرف کردند.

اتحادخبر:  مدیرعامل شرکت گاز فارس با اشاره به اجرای طرح بخشودگی گازبهای مشترکان خانگی کم مصرف از دی‌ماه ۹۹، گفت: در این طرح ۲۱۹ هزار و ۱۹۲ مشترک خانگی از تخفیف ۱۰۰ درصدی گازبها برخوردار شده و گاز را بدون پرداخت قبض، مصرف کردند.

رایگان شدن گاز ۲۱۹ هزار مشترک در فارس

 غلامعباس حسینی با اعلام این خبر افزود: این طرح با هدف تشویق مشترکان به رعایت الگوی مصرف بهینه گاز و ترغیب مشترکان پرمصرف به تغییر رفتار مصرف اجرا شد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از شرکت ملی گاز، حسینی افزود: در این بازه زمانی همچنین  ۳۴۷ هزار و ۶۲۷ مشترک شهری و روستایی از تخفیف ۱۵ درصدی قبوض گاز بهره مند شدند.

 

مدیرعامل شرکت گاز فارس از اعمال مجموعا بیش از ۴۰ میلیارد ریال تخفیف  شامل بخشودگی در قبوض گاز مشترکان کم مصرف خبر داد و گفت: ۳۵ درصد مشترکان کم مصرف و خوش مصرف در استان از مزایای طرح بخشودگی ۱۰ تا ۱۰۰ درصدی گازبها در سه ماهه آخر سال  ۱۳۹۹ برخوردار شدند.

حسینی ادامه داد: مشترکان پرمصرف گاز نیز می‌توانند با رعایت الگوی مصرف از تخفیف گازبها در ایام سرد سال بهره‌مند شوند.

 

او خاطرنشان کرد: براساس مصوبه هیات وزیران، از دی‌ماه ۱۳۹۹ مشترکان خانگی که میزان مصرف آن‌ها کم‌تر از الگوی تعیین شده بود، شامل تخفیف ۱۰۰ درصدی روی قبوض گاز خود شدند.

 

به گفته مدیرعامل شرکت گاز فارس، این بخشودگی شامل گازبها  مشترکین و هزینه‌های مرتبط با آن (مالیات، عوارض ارزش افزوده و عوارض گازرسانی) است. مشترکین شامل بخشودگی صرفاً باید مبلغ مربوط به بیمه حوادث ناشی از مصرف گاز که برای مشترکین خانگی شهری ماهیانه ۲۰۰ تومان و برای مشترکین خانگی روستایی ماهیانه ۱۰۰ تومان می باشد، پرداخت کنند، لذا این مشترکین پیامک قبض آنها فقط شامل بیمه مذکور است که این مبلغ دریافتی نیز مستقیماً به شرکت بیمه کننده پرداخت می‌شود.

 

حسینی با بیان اینکه ایام سرد محدوده زمانی نیمه دوم آبان تا نیمه اول فروردین ماه هرسال تعریف شده است، گفت: هم اکنون یک میلیون و ۵۸۱ هزار مشترک در بخش‌های خانگی، صنعتی، تجاری و عمومی استان تحت پوشش شبکه گازرسانی فارس قرار دارند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 5 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 20 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد حدود 23 ساعت قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 4 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...