امروز: سه شنبه 29 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 09 خرداد 1403 - 16:32

اتحاد خبر:با حکم داود عباسی، مدیرعامل شستان: عبدالله عبادی به عنوان سرپرست پتروشیمی بوشهر و امیر اکبری به عنوان رئیس هیئت مدیره پتروشیمی بوشهر منصوب شدند.

 

اتحاد خبر:با حکم داود عباسی، مدیرعامل شستان: عبدالله عبادی به عنوان سرپرست پتروشیمی بوشهر و امیر اکبری به عنوان رئیس هیئت مدیره پتروشیمی بوشهر منصوب شدند.

news-pic

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی بوشهر؛ روز چهارشنبه ۹ خرداد، باحضور حبیبی؛ معاون اجرایی شستان، اعضاء هیئت مدیره و مدیران شرکت در دفتر تهران پتروشیمی بوشهر، ضمن قدردانی از تلاش‌های اثر بخش جواد حاتمی در دوره‌ی ۱۰ ماهه مدیرعاملی در این شرکت، حکم انتصاب عبداله عبادی به عنوان سرپرست پتروشیمی بوشهر و امیر اکبری به عنوان رئیس هیئت مدیره پتروشیمی بوشهر را به ایشان ابلاغ کرد.

حسنعلی حبیبی؛ معاون اجرایی شستان با پاسداشت توفیقات کسب شده در دوره حاتمی گفت: اهمیت و جایگاه پتروشیمی بوشهر برای مجموعه شستان برهیچ فردی پوشیده نیست و حمایت و همراهی برای دستیابی اهداف و پیشرفت پروژه های توسعه ای این شرکت از اولویت‌های شستان است.

جواد حاتمی نیز ضمن تشکر از تمام همکاران خود در پتروشیمی بوشهر گفت: تعلق خاطری خاص به پتروشیمی بوشهر در وجود من نهادینه شده که این امر برگفته از مشاهده تلاش خالصانه و خاضعانه همکارانم در تمامی بخش‌های پتروشیمی بوشهر است.

وی افزود: تا آنگاه که لازم باشد و برای تکمیل فاز دوم پتروشیمی بوشهر از هرچه که توانایی انجامش را داشته باشم دریغ نکرده و امید دارم در سال ۱۴۰۳، راه‌اندازی بخشی از این فاز را شاهد باشیم.

عبداله عبادی که علاوه بر عضویت در هیات مدیره بوشهر، مدیر بازرگانی این شرکت نیز بوده و پس از این وظیفه سرپرستی را عهده دار است گفت: اعتماد و انتخاب سهامداران برای پتروشیمی بوشهر یک پیام و معنای خاص دارد: حرکت بر ریلی که طی ده ماه گذشته در بوشهر جهت گذاری شده.

سرپرست پتروشیمی بوشهر اعلام داشت: موفقیت و توفیقات کسب شده، هم مسیر آینده را برای ما هموار و هم سخت کرده.
هموار از آن‌سو که بسیاری چالش ها رفع و یا در مسیر رفع شدن هستند و سخت برای آنکه توقعات را از پتروشیمی بوشهر و برآیند های آن بالا برده است.

در پایان این جلسه نیز معاون اجرایی شستان ضمن ابلاغ حکم سرپرستی عبداله عبادی، با اهدا لوح تقدیر از زحمات جواد حاتمی تقدیر و تشکر نمود.
لازم به ذکر است عبداله عبادی دارای تحصیلات تخصصی در حوزه مالی و همچنین تجربه و سابقه مدیریت و عضویت هیات مدیره در شرکت‌هایی همچون صبا فولاد خلیج فارس و پتروشیمی رازی است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: وحید حدود 5 روز قبل گفت: زهی خیال باطل ...
 • .: سیده فاطمه هدایت حدود 5 روز قبل گفت: چه دلسوزانه و زبان ...
 • .: ساسان جهــــانبانی حدود 5 روز قبل گفت: لازم نیست حتماً عالی ...
 • .: جواد حدود 6 روز قبل گفت: پارس شمالی باید مستقل ...
 • .: احسان حدود 6 روز قبل گفت: اگه به موسوی دسترسی ...
 • .: حسین داو طلب پور حدود 7 روز قبل گفت: واژه ی "معلم" یک ...
 • .: علی حدود 8 روز قبل گفت: عکس مدارکاشم میزاشتید دیگه ...
 • .: قاسم نوشاد حدود 8 روز قبل گفت: با سلام و خدا ...
 • .: مهدیار حدود 8 روز قبل گفت: دقیقا نظر جنابعالی درست ...
 • .: همشهری حدود 9 روز قبل گفت: درود بر شما ...